OnePlus Ar-Ge çalışmalarında kameraya odaklanacak

OnePlus’ın kurucusu ve CEO’su Pete Lau, Weibo’da yaptığı açıklamada şirketinin gelecekteki çalışmaları konusunda önemli bilgiler verdi. Lau’nun paylaşımına göre, OnePlus önümüzdeki dönemde yapacağı Ar-Ge çalışmalarında kamerayı iyileştirmeye odaklanacak.

OnePlus’ın akıllı telefonlarıyla ilgili yorumlara bakıldığında buna pek şaşırmamak gerekiyor. Yapılan incelemelerde şirketin akıllı telefonlarının kamera performanslarına pek de iyi notlar verilmemişti.

OnePlus’ın kamera performansını iyileştirme konusundaki motivasyonu ise yeni bir şey değil. Şirketten daha önce yapılan açıklamalarda da kamerayı daha üst seviyeye taşıma isteği belirtilmişti. OnePlus’ın bu konuda geçtiğimiz yıl bazı ilerlemeler kaydettiği söylenebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy M42 5G'nin tanıtım tarihi belli oldu

İddialara göre, OnePlus akıllı telefonlarının kamera sistemleri için Leica ile iş birliği yapıyor. Bu iş birliğinin ilk meyvelerinin OnePlus’ın sıradaki amiral gemisi cihazlarında görülmesi beklentiler arasında yer alsa da, henüz somut bir işaret görülebilmiş değil.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...