Uygun fiyatlı OnePlus 9’un ismi ortaya çıktı

OnePlus 9 serisi büyük ihtimalle önümüzdeki hafta gözler önüne çıkacak. Bu etkinlikte OnePlus 9 ve 9 Pro’nun yanında uygun fiyatlı üçüncü bir seçeneğin tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Şimdiye kadar OnePlus 9E veya OnePlus 9 Lite adıyla anılan bu modelin OnePlus 9R adıyla resmiyet kazanacağı ortaya çıktı.

Bu ismi gündeme taşıyan ilk isim ünlü duyumcu Evan Blass oldu. Blass’ın OnePlus 9R’den bahsetmesinden kısa bir süre sonra başka bir popüler duyumcu Ishan Agarwal de bu ismi doğrulayan bir paylaşım yaptı.

OnePlus 9 serisine dair haberler bununla sınırlı kalmıyor. OxygenUpdater tarafından yapılan paylaşımda OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro’nun renk seçenekleri görülüyor. Buna göre; OnePlus 9 için Astral Siyah, Kutup Gökü, Kış Sisi, Parlak Siyah ve Gradyan Mor renk seçenekleri sunulacak.

oneplus 9r Son iki renk seçeneği, OnePlus 9’un ABD’de Verizon tarafından satılacak versiyonuna özgü olacak. OnePlus 9 Pro ise Siyah, Orman Yeşili ve Sabah Sisi renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak.

OnePlus 9, 9 Pro ve 9R ile birlikte OnePlus’ın ilk akıllı saatinin de tanıtılması bekleniyor. OnePlus Watch, şirketin yeni bir pazara giriş anahtarı olması nedeniyle ayrı bir önem taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
LG'nin yeni Tone Free FP5, FP8, FP9 kablosuz kulaklıkları ve dikkat çekici özellikleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Surface Duo 2'nin sızan fotoğrafları üçlü kamera sistemini gösteriyor

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...