Nothing yeni ürünleri hakkında bilgi vereceği tarihi açıkladı

google news abone ol

OnePlus’ın kurucularından Carl Pei’nin yeni şirketi Nothing, bu yılki ürün yol haritasını 23 Mart’ta düzenleyeceği etkinlikte duyuracak. “The Truth” (Gerçek) isimli etkinliğe şirketin internet sitesi üzerinden kaydolmak mümkün.

Şirketin 70 milyon dolarlık yeni bir yatırım turunu tamamladığını açıklayan Pei, böylelikle pürüzsüz dijital gelecek vizyonunun yeni aşamasını gerçekleştirmek için gerekli güce sahip olduklarını belirtti.

Şirketin ilk akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlandığına dair haberler kısa bir süre önce gündeme gelmişti. Carl Pei’nin elindeki telefonu Qualcomm CEO’su Cristiano Amon’a gösterirken görüldüğü fotoğraf da geçtiğimiz günlerde internette dolaşmaya başlamıştı.

Bu noktada Nothing’in bir yıldan kısa bir süre önce Essential markasını satın aldığını hatırlatmakta fayda var. Android’in yaratıcısı Andy Rubin tarafından kurulan Essential, tek bir telefon çıkartmış ve 2020’de kapanmıştı.

İlk yılı bir ısınma turu olarak değerlendiren Pei, yeni ürünler hakkında bilgi paylaşmak için sabırsızlandıklarını dile getirdi. Hangi ürün kategorileri üzerinde çalışıldığı konusunda bilgi verilmezken, şirketin Qualcomm ile Snapdragon platformunu kullanmak için çalıştığı biliniyor. Nothing’in ürün portföyünde hâlihazırda sadece bir kablosuz kulaklık bulunuyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR