Netflix Neil Gaiman’ın The Sandman uyarlamasının yeni videosunu paylaştı

Netflix, Neil Gaiman’ın DC çizgi roman dizisi The Sandman‘e dayanan yeni dizisinden bir video yayınladı. Video kısa olmasına rağmen Dream rolündeki aktör Tom Sturridge için iyi bir bakış sağlıyor.

Video, Netflix’in cumartesi günü gerçekleşen Tudum etkinliği sırasında gösterildi. Gösteride ayrıca Gaiman, Sturridge ve (Death’i oynayan) Kirby Howell-Baptiste dizi hakkında konuştu.

Diziden ne bekleyebileceğinize dair fikir edinmek amacıyla bir önizleme görmek isterseniz, Netflix’in bir Twitter ileti dizisinde Sturridge’s Dream, Howell-Baptiste’s Death ve Mason Alexander Park’s Desire için paylaştığı karakter posterlerine göz atabilirsiniz.

Sandman yıllardır geliştirme aşamasındaydı ve Netflix, DC Entertainment’ın sahibi olan Warner Bros. ile yaptığı ve kapsamının büyük olduğu olduğu bildirilen bir anlaşmayla 2019’da diziyi devraldı. Bu yılın başlarında Netflix, Lucienne rolünde Vivienne Acheampong ve Lucifer rolünde Gwendoline Christie (Game of Thrones‘ta Brienne of Tarth ve Star Wars‘ta Captain Phasma’yı oynamasıyla tanınan) dahil olmak üzere dizinin oyuncu kadrosundan bazılarını duyurmuştu.

The Sandman, Gaiman’ın çalışmasına dayanan en yeni dizi niteliğini taşıyor. Amazon, Good Omens’i Amazon Prime Video’ya uyarladı ve dizi yeterince başarılı oldu. Şirket ikinci sezon için siparişini verdi. Starz, sonuncusu ocak ayında çıkış yapan American Gods’ın üç sezonunu yaptı.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun