EğlenceManşetler

Netflix, Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u yeniden bir araya getiren “İstanbul İçin Son Çağrı” filminin yayın tarihini açıkladı

netflix istanbul için son çağrı

Netflix İstanbul İçin Son Çağrı filminin merakla beklenen yayın tarihini sonunda açıkladı. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u uzun sürenin ardından bir araya getiren ve duyurulur duyurulmaz büyük heyecan yaratan film 24 Kasım’da tüm dünyada Netflix aracılığıyla izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği ve ikiliyi yıllar sonra tekrar bir araya getiren filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme aldı. İstanbul İçin Son Çağrı’nın yapımcılığını ise OGM Pictures üstleniyor.

Filmle ilgili diğer detaylar şu an için belirsizliğini koruyor. Netflix’in tarih duyurusu için paylaştığı kısa videoda da sadece başrol oyuncuları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğu boy gösteriyor. İkili havalimanında bagaj beklerken görülüyor.

Netflix İstanbul İçin Son Çağrı’nın hikayesini şu şekilde özetliyor

New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York’ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır: İkisinin de evli olmaları. 

İLGİLİ HABERLER