Netflix’te Haziran 2019’da neler var?

Bayram tatilinde zamanını Netflix ile geçirmek isteyenler için çevrimiçi yayın servisinde birbirinden ilginç ve eğlenceli yapımlar bulunuyor. Eğer Harry Potter hayranıysanız, bu haber sizi mutlu edecek, çünkü Harry Potter serisi 1 Haziran itibarıyla Netflix serisinde yayınlanmaya başladı.

Netflix’in beğenilen dizilerinden olan Dark, 21 Haziran’da ikinci sezonuyla geri dönüyor. Öte yandan bir başka ilgi çekici orijinal yapım olan Black Mirror da, üç bölümden oluşan beşinci sezonuyla hayranlarıyla buluşuyor. Öte yandan bizim favorilerimizden olan, 24‘ün yıldızı Kiefer Sutherland’in başrolünde olduğu Designated Survivor da, bir orijinal Netflix dizisi olarak 7 Haziran’da geri dönüyor.

Filmlere baktığımızda ise Murder Mystery, Beats, Shaft gibi orijinal filmler gösterime girecek. Öte yandan Rezervuar Köpekleri, Küp gibi lisanlı yapımlar da Netflix’te Haziran 2019’da izleyicilerle buluşuyor.

Netflix Orijinal Dizileri

Dark: 2. Sezon (21/6/2019)

netflix dark haziran 2019

Uğursuz Son Döngü’nün tarihi yaklaşırken Winden’da yaşayan aileler, kendi dünyalarının kaderinde önemli bir role sahip olduklarını keşfeder.

Black Mirror: 5. Sezon (5/6/2019)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
WordPress ve Tumblr'ın sahibi Automattic Pocket Casts uygulamasını satın aldı

Bir video oyunu bir dostluğun değişmesine neden olur. Bir sosyal medya şirketinde rehine krizi yaşanır. Bir genç, favori pop yıldızının yapay zekâ versiyonuyla bağ kurar.

Marvel’s Jessica Jones: 3. Sezon (Çok yakında)

Jessica zeki bir seri katilin izini sürerken Trish yeni keşfettiği güçlerini dener. Malcolm ise ahlaki bir ikilemle boğuşur.

3%: 3. Sezon (7/6/2019)

Michele, Kara’da herkese açık olan, rüya gibi bir sığınak kurar, ama bir kriz patlak verince kendi seçim sürecini tasarlamak zorunda kalır.

Tales of the City (7/6/2019)

Orta yaşlı Mary Ann, San Francisco’ya ve geride bıraktığı eksantrik arkadaşlarına döner. Armistead Maupin’in kitaplarından uyarlanan filmin başrolünde Laura Linney var.

Black Spot: Season 2 (14/6/2019)

Ürkütücü bir ormanın yakınlarındaki bir Belçika kasabasında bir dedektif ve yeni gelen bir savcı, ağaçta asılı bulunan bir kadının ölümünü araştırır.

Arthdal Chronicles (11/6/2019)

Arth adı verilen efsanevi topraklarda kurulmuş olan Arthdal antik kentinde ve çevresinde yaşayanlar gücü ele geçirmek için rekabet eder.

Jinn (13/6/2019)

Bir kız, genç bir oğlan görünümündeki bir cini kazara serbest bıraktığında ikili, aynı zamanda dünyayı tehdit eden kadim bir karanlığı da serbest bıraktıklarını öğrenir.

Charité at War (14/6/2019)

İkinci Dünya Savaşı sırasında, Berlin’in Charité hastanesindeki hastalar ve personel Naziler, soyarıtımı ve ötenazi ile boğuşuyor.

Well Intended Love (14/6/2019)

Lösemi teşhisi konulan bir aktris, ilik naklini garantiye almak için genç bir CEO ile anlaşmalı evlilik yapar, ama aşk ve sırlar olayların akışını değiştirir.

Unité 42 (14/6/2019)

Özel siber suçlar birimini yönetmekle görevlendirilen dul bir polis, Belçika’ya korku saçan teknoloji kurdu suçluları yakalamak için eski bir hacker ile iş birliği yapar.

Leila (14/6/2019)

Karanlık bir gelecekte bir kadın, yıllar önce tutuklanmasının ardından izini kaybettiği kızını bölünmüş toplulukların unutulmuş hudut bölgelerinde arar.

Awake: The Million Dollar Game (14/6/2019)

Sunucu James Davis, 1 milyon dolarlık ödülü kazanma şansı için yarışan uykusuz katılımcılara bir dizi fiziksel ve zihinsel meydan okumada kılavuzluk eder.

Trinkets (Çok yakında)

Bu yetişkinliğe geçiş dizisinde farklı sosyal çevrelerden gelen üç ergen kız, ortak noktaları olan mağaza hırsızlığı sevgisi sayesinde alışılmadık bir arkadaşlık kurar.

Ad Vitam (21/6/2019)

Tıbbi teknolojinin insanların sonsuza dek genç kalmasını sağladığı bir çağda, bir polis ve 20’li yaşlarında asi bir kadın, yedi gencin toplu intiharını araştırır.

Girls Incarcerated: 2. Sezon (21/6/2019)

Kavgalar, dostluklar, flört, kurallar. Zaten dramla dolu olan ergen yaşamı, parmaklıklar ardında çok daha zorludur.

Mr. Iglesias (21/6/2019)

Stand-up fenomeni Gabriel Iglesias, başrolünü oynadığı bu dizide yetenekli ama uyumsuz çocuklara yardım etmeye çalışan babacan bir lise tarih öğretmenini canlandırıyor.

The Casketeers: 2. Sezon (21/6/2019)

Maorili cenaze kaldırıcıları Francis ve Kaiora  Tipene ile çalışanları; özen, saygı ve güler yüz göstererek Polinezyalı ailelerin kayıplarıyla başa çıkmasına yardım eder.

Dope: 3. Sezon (28/6/2019)

Los Angeles’dan Rotterdam’a dünyanın her yerinde uyuşturucuya karşı verilen savaş devam ederken, kullanıcılar ve bağımlılar bu mücadelenin ortasında kalır.

Instant Hotel: 2. Sezon (28/6/2019)

Avustralyalı ev sahiplerinden oluşan takımlar, birbirlerinin evlerinde geceleyip yaşadıkları deneyime puan vererek en iyi Instant Hotel ünvanını kazanmak için yarışıyor.

Paquita Salas: 3. Sezon (28/6/2019)

90’larda İspanya’nın en iyi yetenek menajerlerinden biri olan Paquita, en büyük müşterisini aniden kaybeder. Şimdi çaresiz bir hâlde yeni yıldızlar aramaktadır.

The Chosen One (28/6/2019)

Ücra bir köyde yaşayanları aşılamak üzere Pantanal’a gönderilen üç genç doktor, kendilerini sırlarla dolu, izole bir topluluğun arasında kapana kısılmış hâlde bulur.

The Confession Tapes: 2. Sezon (21/6/2019)

Asla işlemediklerini iddia ettikleri korkunç suçları itiraf ettiler. Peki ama neden? Bu ilginç soru, dört yeni hikâyede ele alınıyor.

Vis a vis: 2. Sezon (28/6/2019)

Göreve yeni gelen baskıcı güvenlik şefi, Macerana ve Cruz del Sur’daki diğer mahkûmları hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya zorlar.

Netflix Filmleri

Oh, Ramona! (1/6/2019)

16 yaşındaki tuhaf genç Andrei, alımlı ancak soğuk okul arkadaşı Ramona’ya delicesine âşıktır. Ta ki tatildeyken göz alıcı otel çalışanı Anemona’yla tanışana kadar.

Alles ist gut (6/6/2019)

Patronunun kayınbiraderinin tecavüzüne uğrayan bir kadın, hayatını hiçbir şey olmamış gibi sürdürmeye çalışsa da geceler üzerine karabasan gibi çöker.

Rock My Heart (7/6/2019)

Kalp rahatsızlığı olan maceraperest bir genç kız, asi bir siyah atla bağ kurar ve hayatını tehdit eden hastalığa rağmen bir yarışa katılmak için ısrar eder.

Elisa & Marcela (7/6/2019)

1901’de İspanya’da, Elisa Sánchez Loriga adlı kadın, sevdiği kadın olan Marcela Gracia Ibeas ile evlenebilmek için erkek kimliğine bürünür. Gerçek olaylardan uyarlandı.

I Am Mother (7/6/2019)

İnsanoğlunu yeryüzünden silen bir felaketin ardından bir robot tarafından büyütülen genç kız, yüksek teknolojili sığınaklarına bir yabancının ansızın gelişiyle afallar.

Murder Mystery (14/6/2019)

Uzun zamandır bekledikleri Avrupa tatiline çıkan New Yorklu polis ve kuaför eşi, bir milyarderin yatında yaşanan anlaşılmaz cinayet olayını çözmeye çalışır.

Beats (19/6/2019)

Yolları Şikago’nun Güney Yakası’nda kesişen agorafobik hip hop dehası ve gözden düşmüş eski müzik menajeri, geçmiş sorunlarıyla yüzleşmek için birbirlerine destek olur.

Jaoon Kahan Bata Ae Dil (21/6/2019)

Bir Mumbai akşamında konuşmaları giderek daha iğneleyici bir hâl alan bir çifti portreleyen bu filmde gerilim hiç eksik olmuyor.

Shaft (28/6/2019)

FBI’da veri analizi uzmanı olan John Shaft Jr. bir arkadaşının şüpheli ölümünü araştırmak için, bir zamanlar çok başarılı bir dedektif olan babasından yardım ister.

Netflix Orijinal Komedileri

Miranda Sings Live…Your Welcome (4/6/2019)

Viral video yıldızı Miranda Sings ve gerçek hayattaki kişiliği Colleen Ballinger; müzik, espriler ve sihirbazlık numaralarıyla dolu bu gösteride sahneyi paylaşıyor.

Jo Koy: Comin’ In Hot (12/6/2019)

Komedyen Jo Koy, Hawaii’de sahne alıyor ve ada yaşamı, etnik köken, babalık ve daha fazlası hakkında samimi düşüncelerini paylaşıyor.

Adam Devine: Best Time of Our Lives (18/6/2019)

Komedyen ve aktör Adam DeVine, kendi memleketi Omaha, Nebraska’da son derece enerjik bir stand-up gösterisi sergiliyor.

Mike Epps: Only One Mike (25/6/2019)

Stand-up’çı; yaşlılıkta cinsel yaşam, striptiz kulübü tuhaflıkları ve çete atışmaları üzerine ilginç yorumlar ve yakası açılmadık hikâyelerle dolu yeni gösterisine hazır.

Daniel Sosa: Maleducado (27/6/2019)

Daniel Sosa bu ikinci stand-up gösterisinde çocukluğunu hatırlıyor, Meksika geleneklerinin derinliklerine iniyor ve “Coco” filminden bahsediyor.

Netflix Orijinal Belgeselleri

The Chef Show (7/6/2019)

Jon Favreau ve Roy Choi, başarılı şeflerle ve ünlü arkadaşlarıyla harika bir sohbet için bir araya geliyor ve birlikte leziz yiyecekler hazırlıyorlar.

Leaving Neverland (7/6/2019)

Michael Jackson tarafından çocukken cinsel istismara uğradığını iddia eden iki adam bu belgeselde iddiaları detaylandırarak anlatıyor.

The Black Godfather (7/6/2019)

Bu belgesel; Amerikan müzik sektörü yöneticisi, girişimci ve film yapımcısı Clarence Avant’ın hayatını ve geride bıraktığı mirası inceliyor.

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese (12/6/2019)

Bob Dylan’ın 1975 sonbaharında gerçekleştirdiği Gürleyen Yıldırım Revüsü turnesini ele alan bu Martin Scorsese film deneyiminde gerçek ve efsane iç içe geçiyor.

The Alcàsser Murders (14/6/2019)

1992 yılında Alcàsser , İspanya’da üç gencin öldürüldüğü ve ulusu derinden sarsan cinayet olayına ilişkin soruşturmaya derinlemesine bir bakış.

Life Overtakes Me (14/6/2019)

Film yapımcıları, İsveç’teki travma geçirmiş sığınmacı çocukların koma benzeri bir duruma girmesine neden olan gizemli hastalık Teslimiyet Sendromu’nu inceliyor.

Exhibit A (28/6/2019)

Sözde bilimsel yöntemlerin gerçek sonuçları olacak biçimde nasıl kötüye kullanıldığını inceleyen bu suç dizisi, adli tıp bilimini mercek altına alıyor.

The Edge of Democracy (19/6/2019)

Gazeteciliği otobiyografiyle harmanlayan bir belgeselci, Brezilya’nın sorunlu siyasi geçmişini ve bunun ailesini nasıl etkilemeye devam ettiğini inceliyor.

Aile ve Çocuk

Malibu Rescue: The Series (3/6/2019)

Genç Cankurtaran eğitiminin ardından Flounder Ekibi, hem insanların hayatını cesurca kurtarmak hem de eğlenmek için plaja geri döner.

Pachamama (7/6/2019)

And Dağları’nda yaşayan ve şaman olma hayali kuran cesur bir oğlan, köyünden çalınan kutsal heykeli geri almak için bir yolculuğa çıkar.

Super Monsters Monster Pets (7/6/2019)

Büyük eğlence için küçük düşünmek lazım! Süper Öcüler ve onların sevimli yeni Öcü Hayvanlarıyla, kısa ve komik animasyonlu maceralara atılın.

GO! Vive a tu manera: 2. Sezon (21/6/2019)

Mía, hem babasıyla ilgili gerçeği öğrenmek hem de şarkıcılık kariyerinde başarıyı yakalamak için çalışır. Kıskanç Lupe’nin tuhaf davranışları dostluklarını tehlikeye sokar.

Motown Magic: 2. Sezon (28/6/2019)

Hayal gücü geniş bir çocuk olan Ben, sihirli resim fırçasının ve Motown’ın klasik seslerinin yardımıyla renkli sokak sanatına hayat vererek şehrini dönüşümden geçiriyor.

Anime

Kakegurui xx (13/6/2019)

Kirari, öğrenci kurulunu fesheder ve okul genelinde bir kumar müsabakası yapılmasını önererek hem kaosa hem de başkanlık koltuğu için rekabete yol açar.

Aggretsuko: 2. Sezon (14/6/2019)

Retsuko, annesinin özel hayatına burnunu sokması ve yeni, kâbus gibi bir mesai arkadaşı yüzünden karaoke seanslarında öfkesini dışa vurmaya devam eder.

Forest of Piano: 2. Sezon (24/6/2019)

Chopin yarışmasının ilk aşamasından sonra, Kai ve Shuhei ikinci tura hazırlanır ve her ikisi de niçin müzisyen olduklarını sorgular.

7SEEDS (28/6/2019)

Natsu adlı utangaç bir kız, insanlığın devamını sağlamak için seçilmiş bir grubun üyesi olduğunu öğrenir. Değişen bir Dünya’da bu grupla birlikte hayatta kalması gerekir.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

Twitter olumlu ve olumsuz oy tepkileri için denemeler yapıyor

Twitter, retweetleme ve yanıtlama için var olan normal seçeneklere eşlik edecek yeni araçları test ediyor. Bazı kullanıcılar tweet'ler için yeni olumlu oy ve olumsuz...

Clubhouse davet ve bekleme listesini kaldırdı, üyelik herkese açıldı

Clubhouse genişliyor. Kurucu ortaklar Paul Davison ve Rohan Seth, çarşamba günü uygulamaya kullanıcı kaydının artık yalnızca davetlilere açık olmadığını duyurdu. Bir sözcü, şu anda...

Twitter TweetDeck için yaptığı kapsamlı yenilikleri ilk kez paylaştı

Twitter'ın TweetDeck'in hâlâ var olduğunun farkında ve şirket bir süredir bu servisin kapsamlı bir yenilemesi üzerinde çalışıyordu. Salı günü ise, yeniden düzenlenmiş uygulamanın tek...

Netflix oyun açılımını mobil cihazlarla başlatacak

Netflix, oyun alanındaki ilk faaliyetlerinin mobil oyunlara odaklanacağını ve oyunların kullanıcıların Netflix aboneliklerine dahil edileceğini açıkladı. Şirket bu duyuruyu salı günkü ikinci çeyrek kazanç...

Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 için Unpacked etkinliği duyuruldu

Samsung, bir sonraki Unpacked ürün etkinliğini ne zaman düzenleyeceğini resmen duyurdu. 11 Ağustos saat 18.00'de başlayacak olan etkinlikte, her ikisi hakkında zaten epeyce detayın...

Blue Origin Jeff Bezos ve yanındakileri uzaya çıkardı, başarıyla geri getirdi

Blue Origin, insanları uzaya götüren özel şirketler arasına katıldı. Jeff Bezos'un şirketi; Bezos'u, yanında kardeşi, Wally Funk ve yolculuk için ödeme yapan müşterisi Oliver...

iOS 14.7 güncellemesi yayınlandı; MagSafe Battery Pack için destek geldi

Apple iOS 14.7 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme iPhone 12 sahiplerinin MagSafe Battery Pack aygıtından tam olarak yararlanmasına ve HomePod kullanıcılarının sayaçlarını telefonlarından yönetmesine izin...

Huawei P50 tanıtım tarihi için açıklama geldi

Huawei P50 serisinin tanıtım tarihi için beklenen açıklama sonunda geldi. Akıllı telefonlar 29 Temmuz'da gözler önüne çıkacak. Şirketin CEO'su Richard Yu, bu tarih itibarıyla...

Oppo A16 tanıtıldı: Helio G35 işlemci, 5000 mAh pil

Oppo A16 hakkındaki dedikodular birkaç aydır gündemdeydi. Akıllı telefon sonunda resmiyet kazandı. 6.52 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüklü LCD ekrana sahip telefonun çentiğinde 8 megapiksel...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın