Eğlence

Netflix, başrolünü Sofia Vergara’nın üstlendiği Griselda’nın yeni fragmanını paylaştı

netflix griselda

Netflix Griselda dizisinin yeni fragmanını ve görsellerini paylaştı. Acımasız bir savaşçı, zeki bir girişimci, fedakar bir anne olan ve bitmek bilmeyen bir hırsla ayakta kalmaya çalışan Griselda Blanco’nun güce tapan hikâyesi, Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Narcos’un yaratıcıları Eric Newman, Doug Miro, Ingrid Escajeda ve Carlo Bernard’ın imzasını taşıyan, Andrés Baiz’in yönettiği dizinin başrolünü ve baş yapımcılığını Sofía Vergara üstleniyor. Vergara, Griselda Blanco’nun hayat öyküsünden esinlenen altı bölümlük mini dizide daha önce hiç olmadığı kadar hırslı ve bir o kadar da tehlikeli. 

Senaryosunu Ingrid Escajeda, Doug Miro, Eric Newman, Brenna Kouf, Cassie Pappas, Turi Meyer, Alfredo Septién, Gina Lucita Monreal, Giovanna Sarquis ve Carlo Bernard’ın kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Vergara’ya Alberto Guerra (Dario Sepúlveda), Christian Tappan (Arturo Mesa), Martín Rodríguez (Rivi Ayala), Juliana Aidén Martinez (June Hawkins), Vanessa Ferlito (Carmen Gutiérrez) eşlik ediyor.

Netflix Griselda’yı 25 Ocak’ta yayınlayacak

Dizinin hikayesi Netflix tarafından şu şekilde özetleniyor: “Sofia Vergara’nın başrolünü ve baş yapımcılığını üstlendiği Griselda, zekâsı ve hırsıyla tarihin en çok para kazanan kartellerinden birini kuran Griselda Blanco’nun hayat öyküsünden esinlendi. Blanco’nun akılalmaz acımasızlığı ile cazibesinin tehlikeli birleşimi sayesinde iş hayatı ve ailesi arasında ustalıkla kurduğu denge, onun aynı zamanda “Ana” lakabıyla tanınmasına yol açtı.”

  • netflix griselda

Netflix Griselda’yı 25 Ocak’ta tüm dünyada izleyicilerle buluşturacak.