Eğlence

Netflix başrolünü Sofia Vergara’nın üstlendiği mini dizi Griselda’nın yayın tarihini açıkladı

netflix griselda

Netflix Griselda dizisinin yayın tarihini açıkladı. Ünlü oyuncu Sofia Vergara, baş yapımcılığını da üstlendiği dizide başrolü de üstleniyor ve Griselda Blanco karakterine hayat veriyor. Griselda Blanco’nun gerçek hayat öyküsünden esinlenen altı bölümlük mini dizi, Blanco’nun kurduğu işi ayakta tutabilmek adına verdiği mücadeleye odaklanıyor.

Dizi, Netflix’in popüler yapımlarından Narcos’un yaratıcıları Eric Newman, Doug Miro, Ingrid Escajeda ve Carlo Bernard’ın imzasını taşıyor. Senaristler ise Ingrid Escajeda, Doug Miro, Eric Newman, Brenna Kouf, Cassie Pappas, Turi Meyer, Alfredo Septién, Gina Lucita Monreal, Giovanna Sarquis ve Carlo Bernard. Yönetmen koltuğunda Andrés Baiz’in oturduğu dizi, 25 Ocak’ta tüm dünyada Netflix aboneleriyle buluşacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Sofía Vergara (Griselda Blanco), Alberto Guerra (Dario Sepúlveda), Christian Tappan (Arturo Mesa), Martín Rodríguez (Rivi Ayala), Juliana Aidén Martinez (June Hawkins), Vanessa Ferlito (Carmen Gutiérrez)

Netflix Griselda’nın hikayesini nasıl özetliyor?

Sofia Vergara’nın başrolünü ve baş yapımcılığını üstlendiği Griselda, zekâsı ve hırsıyla tarihin en çok para kazanan kartellerinden birini kuran Kolombiyalı iş kadını Griselda Blanco’nun hayat öyküsünden esinlendi. Blanco’nun akılalmaz acımasızlığı ile cazibesinin tehlikeli birleşimi sayesinde iş hayatı ve ailesi arasında ustalıkla kurduğu denge, onun aynı zamanda “Ana” lakabıyla tanınmasına yol açtı.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER