EğlenceManşetler

Netflix merakla beklenen Erşan Kuneri dizisinin yayın tarihini açıkladı

erşan kuneri netflix

Netflix, Cem Yılmaz’ın ilk olarak GORA’da izleyicilerin karşısına çıkardığı Erşan Kuneri karakterinin maceralarının anlatılacağı yeni dizisinin yayın tarihini açıkladı. Baş kahramanıyla aynı adı taşıyan dizi 13 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak.

Dizinin yayın tarihi, Erşan Kuneri’nin 1982’den günümüze yazdığı bir mektupla duyuruldu. Mektubun satır aralarına bakıldığında dizide izleyicileri nelerin beklediği konusunda fikir edinmek mümkün oluyor.

Erşan Kuneri’nin diziden fotoğraflarla süslenen mektubu şu şekilde:

“Yine daktilonun başındayım. Yazıhanedeyim,

“Doyamadım” filmimiz acayip bi iş yaptı ortalık yıkıldı. Toparladık gibi. Mami de memnun. Miki Bar da çok iyi gidiyor. Acısıyla tatlısıyla ne 2 seneydi be.

7 film yaptık toplam bu 2 sene. Ben varım, Muammer var, Alev, Seyyal, Feride, Tumtum, Altın ve Payro.

Alev’e “Kuru Murat”ı anlatırken ne demiştim bizim neyimiz eksik en güzellerini yaparız demiştim.

erşan kuneri netflixOynar mısın tarihi aksiyon dedim. Yaz beni abi, dedi Tumtum. Çocuk büyük aktör. Bir “deli” oynadı “Kooperatif Kemal”de ödüllük.

Seyyal müthiş bir ışık perdede. En son sen ölüyorsun söz, demiştim “Ebenin Avı”nda öyle kabul etti rolü.

Mami’yi Altın Portakal’da donla görmeliydiniz.

erşan kuneri netflixBizim Altın, En İyi Yardımcı Kadın’ı ha aldı ha alıyordu.

Feride tiyatroya devam… Keşke sinemayı boşlamasa.

erşan kuneri netflixSağlık Bakanlığı bu yaptığımız “Kötü Mal” sosyal sorumluluk filmi için devamı gelir mi diyormuş neden olmasın.

“Faqbâdi”den dolayı Alev’le aramız bi ara bozulur gibi oldu ama bizi hiçbir şey öyle kolay kolay ayıramaz yılların hatırı var.

Payro Kemal ile daha dün görüştüm yine setlerde haylaz. Abi diyo Blue Box’ı “Erman”da ilk sen kullandın herkes şimdi uçma peşinde dedi.

Komedi, macera, aşk, intikam.. 7 film… Bazılarını 3 günde çektik bazılarını 40 günde. Bazen 40 gün emek verirsin 40 yıl unutulmaz.

Ben Erşan Kuneri, bir yıldız olduğum kadar bir sinema emekçisiyim. 40 yıl sonra biri bulsa filmlerimizi izlese bugünleri yad etse ne sevinirim.

Düşünsenize yıl olmuş 2022, biz belki yokuz.

Ama filmimiz oynuyor bi yerlerde. Ne güzel olurdu. Bir yere not edin 13 Mayıs 2022 geçen Alev’in yıldız haritasında çıktı, belli mi olur o gün bugündür belki.

erşan kuneri netflixHepinizi çok sevdim ve seviyorum, seveceğim.

Beni gördüğünüz yerde izleyin bundan daha güzel hediye olmaz bana.

Göklerdeki değil yanı başınızdaki yıldızınız,

Erşan Kuneri

1982 / İstanbul”

13 Mayıs’ta Netflix izleyicileriyle buluşacak Erşan Kuneri dizisinin senaryosunun altında Cem Yılmaz’ın imzası bulunuyor. Aynı zamanda yönetmenliği de üstlenen Yılmaz’a oyuncu kadrosunda ise Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi deneyimli isimler eşlik ediyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER