Eğlence

Netflix Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk fragmanını yayınladı – Video

netflix chilling adventures of sabrina

Netflix, izleyicileri Sabrina Spellman‘ın karanlık ve korkutucu 16. yaş günü partisine davet ediyor. 26 Ekim’de gösterime girecek olan, karanlık güçlerle dolu yeni orijinal dizi Chilling Adventures of Sabrina‘dan özel doğum günü fragmanı ve resmi afişi de paylaştı.

Chilling Adventures of Sabrina, genç cadı Sabrina’nın korku ve büyü dolu maceralarını karanlık ve esrarengiz bir tonda anlatıyor. Rosemary’nin Bebeği ve The Exorcist gibi kült yapımların ekseninde ilerleyen uyarlama dizide Sabrina bir taraftan kendisini, ailesini ve insanlığı tehdit eden kötücül varlıklara karşı savaşırken, bir taraftan da yarı insan yarı cadı olarak bir denge yakalamaya çalışıyor.

Riverdale dizi sorumlusu ve Archie Comics CCO’su Roberta Aguirre-Sacasa dizinin senaryosunu kaleme alırken, idari yapımcı kadrosunda Greg Berlanti, Sarah Schechter, Archie Comics CEO Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger ile birlikte görev yapıyor.

Warner Bros. Berlanti Productions imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda  Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot ve Gavin Leatherwood yer alıyor.

İLGİLİ HABERLER