Teknoloji

Yeni Motorola Razr küçük kapak ekranıyla gelecek

motorola razr 2023

Motorola‘nın bu yıl içinde iki adet katlanabilir Razr telefon çıkarması bekleniyor. Bu telefonlar Razr 2023 ve Razr+ 2023 adıyla anılıyor. Motorola Razr 2023’e ait olduğu söylenen görseller, telefonun eski Samsung Galaxy Z Flip cihazlarına bir hayli benzediğini gösteriyor. Görsellerde kameraların yanındaki küçük kapak ekranı göze çarpıyor.

Razr 2023’ün Razr Lite adıyla resmiyet kazanabileceği belirtiliyor. Telefonun katlanabilir ekranında yuvarlak kamera deliğinin olduğu ve bu ekranı ince bir çerçevenin sardığı göze çarpıyor. Sağ kenarda güç butonunun ve ses kontrol tuşlarının bulunması da dikkat çekiyor.

Motorola Razr 2022’de telefonun kameraları 2.7 inç büyüklüğündeki ekranın üstüne yatay şekilde yerleştirilmişti. Yeni görsellerde kameraların kapak ekranının hemen yanına taşındığı görülüyor. Bu kapak ekranının işlevi saati ve bildirimleri göstermenin çok ötesine geçmeyecek gibi görünüyor.

Motorola Razr 2023 ne zaman tanıtılacak?

Motorola Razr 2023’ün ne zaman resmiyet kazanacağı şu an için belirsizliğini koruyor. Tasarım görülse de, henüz telefonun isminin bile netleşmediğini unutmamak gerekiyor. Dolayısıyla telefonun çok kısa vadede tanıtılmasına ihtimal verilmiyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER