Teknoloji

Motorola’nın yeni Razr 2023 paylaşımı yüksek yenileme hızına dikkat çekiyor

motorola razr 2023

Motorola Razr 2023 için yeni bir paylaşım daha geldi. Şirketin daha önceki paylaşımının devamı niteliğindeki bu son paylaşım, telefonun ana ekranının ultra yüksek yenileme hızına sahip olacağının altını çiziyor. Bu da ekranın yenileme hızının 144 Hz olacağı anlamına geliyor. Motorola telefonun büyük bir kapak ekranıyla geleceğini de hatırlatıyor.

Motorola’nın paylaştığı en yeni kısa videoda telefonun ana hatlarını görmek mümkün oluyor. Burada çok fazla detay verilmese de, bazı şeyler yakalanabiliyor. İki kameranın yanında LED flaşın bulunduğu göze çarparken, telefonun mevcut Razr’dan çok farklı olmadığı anlaşılıyor.

Dedikodulara göre, akıllı telefon 6.7 inç büyüklüğünde 1080p çözünürlüklü bir katlanabilir ekranla gelecek. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 2850 mAh pil ve büyük kapak ekranı telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

Motorola Razr 2023 ne zaman tanıtılacak?

Motorola Razr 2023 için henüz bir tanıtım tarihi açıklanmış değil. Ancak resmi paylaşımların gelmesi, beklenen duyurunun çok da uzak olmadığının sinyalini veriyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER