LG UltraFine OLED Pro monitör profesyonellere 4K çözünürlük sunuyor

LG UltraFine OLED Pro adını taşıyan yeni üst segment monitörünü gözler önüne çıkardı. CES 2021 kapsamında duyurulan monitörün hedef kitlesinde kreatif profesyoneller bulunuyor. LG tarafından paylaşılan video da hedef kitlesini açık biçimde gösteriyor.

31.5 inç büyüklüğündeki UltraFine OLED Pro, 4K çözünürlük sunuyor. LG’den verilen bilgiye göre, bu monitörde 8 milyondan fazla piksel için bireysel karartma yapılıyor. Monitör DCI-P3 ve Adobe RGB renk gamlarının yüzde 99’unu kapsıyor. UltraFine OLED Pro’nun kontrast oranı ise 1.000.000:1.

90 watt güç iletimi yapabilen bir adet USB-C girişi, iki DisplayPort, üç USB-A girişi, bir HDMI girişi ve 3.5 mm. kulaklık jakı da monitörde mevcut.

LG UltraFine OLED Pro için henüz bir fiyat açıklanmış değil. Monitörün ne zaman satışa sunulacağı da belirsizliğini koruyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 Portekiz GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP yapılamamıştı. F1...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...