LG UltraFine OLED Pro monitör profesyonellere 4K çözünürlük sunuyor

LG UltraFine OLED Pro adını taşıyan yeni üst segment monitörünü gözler önüne çıkardı. CES 2021 kapsamında duyurulan monitörün hedef kitlesinde kreatif profesyoneller bulunuyor. LG tarafından paylaşılan video da hedef kitlesini açık biçimde gösteriyor.

31.5 inç büyüklüğündeki UltraFine OLED Pro, 4K çözünürlük sunuyor. LG’den verilen bilgiye göre, bu monitörde 8 milyondan fazla piksel için bireysel karartma yapılıyor. Monitör DCI-P3 ve Adobe RGB renk gamlarının yüzde 99’unu kapsıyor. UltraFine OLED Pro’nun kontrast oranı ise 1.000.000:1.

90 watt güç iletimi yapabilen bir adet USB-C girişi, iki DisplayPort, üç USB-A girişi, bir HDMI girişi ve 3.5 mm. kulaklık jakı da monitörde mevcut.

LG UltraFine OLED Pro için henüz bir fiyat açıklanmış değil. Monitörün ne zaman satışa sunulacağı da belirsizliğini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung'un yeni QLED Odyssey oyun monitörü ile 2000 nit seviyesinde parlaklık

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...