Katlanabilir Xiaomi Mi Mix’e ait fotoğraflar ortaya çıktı

Xiaomi’nin kullanıcı arayüzünün görüldüğü bir katlanabilir telefon prototipini gösteren fotoğraflar daha önce internete sızmıştı. Bu cihazı daha detaylı biçimde görmeyi mümkün kılan yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Xiaomi Mi Mix serisinin altında sunulması beklenen katlanabilir ekranlı telefon, tıpkı Galaxy Fold serisi ve Huawei Mate X2 gibi içe katlanan bir ekrana sahip.

Fotoğrafların telefonun kalıbını gösteriyor. Burada cihazın ekranını görmek mümkün olmuyor. Üçlü arka kamera sisteminin varlığı göze çarpsa da, bunun bir yer tutucu olabileceğini ve nihai tasarımın değişebileceğini belirtmek gerekiyor. Ancak kameraların dikey yerleşiminin değiştirilmesi beklenmiyor.

Akıllı telefonun arkasında Mix logosunu görmenin ise sürpriz olduğu söylenebilir. Çünkü bu seride kullanıcıların karşısına çıkan son telefon, iki yılı aşkın bir süre önce tanıtılan Mi Mix 3 olmuştu.

Xiaomi Mi Mix serisinde “füturistik” tasarımlı ürünlere yer verdiği için katlanabilir ekranlı telefonun da bu seride konumlandırılması sürpriz görünmüyor. Xiaomi’nin katlanabilir ekranlı bir telefon üzerinde çalıştığı bilinse de, sızan son fotoğrafların gerçekliğine temkinli yaklaşmak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Instagram Reels videoları için süre sınırı artık bir dakika

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...