Katlanabilir Xiaomi Mi Mix’e ait fotoğraflar ortaya çıktı

Xiaomi’nin kullanıcı arayüzünün görüldüğü bir katlanabilir telefon prototipini gösteren fotoğraflar daha önce internete sızmıştı. Bu cihazı daha detaylı biçimde görmeyi mümkün kılan yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Xiaomi Mi Mix serisinin altında sunulması beklenen katlanabilir ekranlı telefon, tıpkı Galaxy Fold serisi ve Huawei Mate X2 gibi içe katlanan bir ekrana sahip.

Fotoğrafların telefonun kalıbını gösteriyor. Burada cihazın ekranını görmek mümkün olmuyor. Üçlü arka kamera sisteminin varlığı göze çarpsa da, bunun bir yer tutucu olabileceğini ve nihai tasarımın değişebileceğini belirtmek gerekiyor. Ancak kameraların dikey yerleşiminin değiştirilmesi beklenmiyor.

Akıllı telefonun arkasında Mix logosunu görmenin ise sürpriz olduğu söylenebilir. Çünkü bu seride kullanıcıların karşısına çıkan son telefon, iki yılı aşkın bir süre önce tanıtılan Mi Mix 3 olmuştu.

Xiaomi Mi Mix serisinde “füturistik” tasarımlı ürünlere yer verdiği için katlanabilir ekranlı telefonun da bu seride konumlandırılması sürpriz görünmüyor. Xiaomi’nin katlanabilir ekranlı bir telefon üzerinde çalıştığı bilinse de, sızan son fotoğrafların gerçekliğine temkinli yaklaşmak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy S21 FE tanıtımı için 2022 ihtimali kuvvetleniyor

Disney 2022’de izleyicilerle buluşacak Marvel filmlerinin gösterim tarihlerini değiştirdi

Disney, Marvel Sinematik Evreni'nden yapımların da aralarında bulunduğu çok sayıda filminin gösterime gireceği tarihi değiştirdi. Variety'nin haberine göre; söz konusu değişiklikler filmlerin yapım sürecinde...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun