Eğlence

John Wick 4 daha fazla mücadele ve aksiyon için geri dönüyor – Video

john wick 4

Üçlemedeki sıkı ve zevk veren kavgaların ardından John Wick dördüncü filmle geri dönüyor. Üç filmdeki aksiyondan sonra yeni filmde elde ne kaldığını görmeyi merakla bekliyoruz. John Wick 4 filminin ilk fragmanın bunun hakkında biraz bilgi verebilir.

Bu hafta sonu ABD’nin San Diego şehrinde düzenlenene Comic-Con etkinliğinde sürpriz bir şekilde gösterilen John Wick 4‘ün ilk fragmanı, antrenman yaparken çok havalı görünen Keanu Reeves; tehditkar Donnie Yen ve soğukkanlı bir Bill Skarsgård gibi yeni kötü karakterler dahil olmak üzere bir Wick filminden bekleyeceğiniz tüm olayları içeriyor. Araba kovalamacaları, kılıç dövüşleri ve Laurence Fishburne’ün ikonik siyah takım elbisesini tutarken “Hazır mısın John?” diye seslenmesini de unutmayalım.

Yeni fragman aynı zamanda önemli bir soruyu; bütün bunlar sonunda nerede biteceğini akıllara getiriyor. Wick’in kesinlikle bir molaya ihtiyacı var, ancak bunun nasıl ve ne zaman olabileceğine dair henüz bir işaret yok.

Fragmanına göre basit biçimde “John Wick” olarak adlandırılan John Wick 4 filminin 24 Mart 2023 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER