Huawei’den müşterilerine özel: Uzatılmış garanti ve pil değişim kampanyası

Teknoloji devi Huawei, kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşıyor. Uzatılmış garanti ve avantajlı pil değişim hizmetleriyle kullanıcılarının mobil cihazlarından alacakları verimi ve kullanım süresini artırma hedefinde.

Huawei, kullanıcılarının mobil cihazlarını daha uzun süre ve daha verimli bir şekilde kullanabilmesi için önemli bir hizmeti hayata geçiriyor. Teknoloji devi, bir yıllık uzatılmış garanti ve pil değişim hizmeti sunarak kullanıcılarına büyük bir fırsat sunuyor.

Huawei’nin sunduğu Uzatılmış Garanti, cihazınızın standart garanti süresi bittikten hemen sonra devreye giriyor ve cihazınızı bir yıl daha koruma altına alıyor. Bu hizmet sayesinde, Huawei kullanıcıları cihazlarını 3 yıl boyunca güvence altına alıyorlar. Üstelik, bu süre zarfında oluşabilecek arızalar Huawei Yetkili Servis Merkezleri tarafından ücretsiz olarak gideriliyor. Ürün yelpazesi geniş olan bu hizmetten yararlanabilmeniz için hem yeni bir ürün satın alıyor olmanız, hem de halihazırda bir ürününüzün olması yeterli.

Huawei’nin kullanıcılarına sunduğu bir diğer hizmet ise Pil Değişim Programı. Bu program kapsamında, pil performansı düşen veya pilinde arıza meydana gelen cihaz sahipleri, cihazlarının pillerini çok cazip bir fiyatla değiştirebiliyorlar. Ayrıca, bu hizmetten yararlanmak için Huawei Yetkili Servis Merkezlerine gitmeye gerek yok. Huawei, kargo hizmeti ile kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlıyor ve cihazlarını evlerinden çıkmadan yetkili servis merkezine gönderebilmelerine olanak tanıyor.

Huawei’nin sunduğu bu hizmetler sadece Türkiye’deki kullanıcılar için değil, yurt dışından Huawei ürünü satın alan kullanıcılar için de geçerli. Bu sayede Huawei, tüm kullanıcılarına eşit hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyor.

huawei uzatılmış garanti ve pil değişim kampanyası

Huawei, tüm kullanıcılarına özel hizmetler sunmayı sürdürüyor. Uzatılmış garanti hizmeti sayesinde, kullanıcılar cihazlarını 2 yıl yerine 3 yıl boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilecekler. Arıza durumunda, Huawei Yetkili Servis Merkezleri tarafından hiçbir ücret talep edilmeden, tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veriliyor.

Bununla birlikte, Huawei’nin pil değişim hizmeti de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Pil performansı düşen ya da pilinde arıza oluşan cihazların pilleri, son derece uygun bir fiyatla değiştirilebiliyor. Bu hizmetten yararlanmak içinse, teknik servise gitmeye gerek yok. Huawei’nin sunduğu kargo hizmeti sayesinde, kullanıcılar cihazlarını evlerinden çıkmadan yetkili servis merkezine gönderebiliyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Watch Ultimate İncelemesi

Huawei’nin sunduğu bu hizmetlerin sadece Türkiye’deki kullanıcılar için geçerli olmadığını da belirtmekte fayda var. Yurt dışından Huawei ürünü satın alan kullanıcılar da bu hizmetlerden faydalanabiliyor. Bu sayede, Huawei tüm kullanıcılarına aynı kalitede hizmet sunmayı hedefliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P60 Pro İncelemesi

Huawei'nin P serisi akıllı telefonları şirketin mobil fotoğrafçılıkta geldiği son noktayı ortaya koyan amiral gemisi telefonları barındırır. Geçtiğimiz mart ayında Çin'de duyurusu gerçekleştirilen ve...

Infinix Note 30, Türkiye’deki kullanıcılarına merhaba diyor

Türkiye'nin teknoloji pazarı, Infinix'in yeni modeli Note 30'un gelişi ile genişlemeye hazırlanıyor. Batarya kapasitesi ve gelişmiş şarj yetenekleriyle öne çıkan bu yeni model, ulaşılabilir...

Nothing Phone 1 Türkiye’de satışa sunuldu

OnePlus'ın kurucusu Carl Pei'nin şirketten ayrıldıktan sonra hayata geçirdiği yeni markası Nothing'in ilk telefonu olan Phone 1 geçtiğimiz yıl temmuz ayında tanıtılmıştı. Bu telefonun...

İNCELEMELER >>