Huawei Watch Android Wear 2.0 güncellemesini almaya başladı

huawei watch

Huawei’nin ilk çıkardığı akıllı saati yurt dışından bir şekilde edinmiş olan kullanıcılar şimdi cihazlarını Android Wear 2.0 ile güncelleyebilirler. Reddit ve AndroidCentral sitelerinin belirttiğine göre, Huawei’nin ilk Android Wear saati için hem geliştirici ön izlemesi hem de kararlı sürüm kanalı üzerinden nihai güncelleme yayınlandı.

Kullanıcılar saatin ayarlar menüsüne girerek güncellemeyi cihazlarına kurabilecekler. Eğer bu seçenek yoksa, saat elle yeniden flaşlanabilecek ve yeni sürümle çalıştırılması mümkün olacak.

Android Wear 2.0 ile işletim sistemi dairesel ekranlarla kullanıma daha elverişli hâle getiriliyor. Dahili klavye ve üçüncü taraf saat yüzlerinin kullanımı da gelen yenilikler arasında bulunuyor. Bu arada MWC 2017’de duyurulan Huawei Watch 2 de geçtiğimiz ay itibarıyla satışa sunulmaya başlanmıştı. Bu akıllı saat Android Wear 2.0 ile yüklü olarak geliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...