Teknoloji

Huawei Sağlık uygulaması artık Strava ile entegre edilebiliyor

huawei sağlık

Artık Huawei Sağlık uygulaması aracılığıyla yakalanan kişisel çoklu spor performans verileri ve ayrıntılı rota etkinliği artık sorunsuz bir şekilde kullanıcıların Strava hesabına geçirilebiliyor. Bu aynı zamanda Strava kullanıcılarının artık uzun pil ömrü, önde gelen TruSeen teknolojisi sayesinde doğru performans izleme verileri ve çok sistemli çift bantlı GNSS teknolojisi dahil olmak üzere Huawei giyilebilir cihazlarının ortak özelliklerinin çoğundan yararlanabileceği anlamına geliyor.

Söz konusu özellik, Türkiye dahil Avrupa genelinde kullanıma açıldı. Bu entegrasyon, en yeni amiral gemisi akıllı saatler olan Huawei Watch GT3 Pro, Huawei GT Runner ve Huawei Watch D dahil olmak üzere tüm Huawei giyilebilir cihazlarla uyumlu.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao, konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Huawei Sağlık, kullanıcılarımızın sağlık ve fitness aktivitelerini kapsamlı bir şekilde takip etmeleri için tercih ettiğimiz platform olmaya devam ediyor. Bununla birlikte Strava’nın popülaritesinin, özellikle de topluluğunun ve paylaşım yeteneklerinin farkındayız. Müşterilerimize seçenek ve esneklik sunmaktan ve Strava kullanıcılarını Huawei’nin giyilebilir teknolojisinin birçok avantajıyla tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz. Dünya çapında güçlü bir sağlık ve fitness topluluğu oluşturarak ileriye doğru başka bir olumlu adım atmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Huawei Sağlık ile Strava’yı entegre etmek için atılması gereken adımlar şu şekilde sıralanıyor:

1. Huawei Sağlık uygulamasında oturum açın

2. “Ben”e tıklayın

3. Aşağı kaydırın ve “Gizlilik Yönetimi”ni seçin

4. “Veri paylaşımı ve yetkilendirme”yi seçin

5. “Strava”ya tıklayın

6. “Strava ile Bağlan”a basın

7. Ardından Strava hesap ayrıntılarınızı girmeniz ve hesabınıza giriş yapmanız gereken Strava web sitesine yönlendirileceksiniz.

8. “Yetkilendir”i tıklayarak Huawei Sağlık uygulamasının Strava hesabınıza bağlanmasına izin verin.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER