Huawei Petal Search için yeni özellikler ve yetenekler yolda

Huawei’nin mobil servislerinin bulunduğu akıllı telefonlarda kullanıma sunulan bir arama motoru olan Petal Search, üçüncü taraf kaynaklardan uygulamaları aramanıza ve indirmenize izin veriyor. Uygulamaların yanı sıra Petal Search ile haber, görsel, video ve bunun gibi içerikleri de arayabilirsiniz.

Her ne kadar Huawei Petal Search uygulaması için düzenli olarak güncellemeler çıkarsa da, arka planda yeni özellikleri de test etmeyi sürdürüyor. Son zamanlarda Huawei, Petal Search’ün kullanıcı deneyimi ve özelliklerine birtakım yenilikler getirecek yeni bir versiyonu üzerinde test çalışmaları gerçekleştiriyor.

Uygulamada planlanan yenilikler arasında optimizasyonlar, arama sonuçlarının iyileştirilmesi; Uçuş, Otel ve Uygulama içi arama sekmeleri, favorilere ekleme yer alıyor. Favori konu başlıklarını görüntülemeye olanak sağlayacak yeni bir özelleştirme seçeneği de uygulamaya eklenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung'un ilk katlanabilir tabletinin çıkışı için yeni iddia

Şu anda bu özellikler beta test sürecinde bulunuyor ve henüz AppGallery üzerinden dağıtıma sunulmadı. Ancak testler başladığına göre, yeniliklerin son kullanıcılara ulaştırılması fazla gecikmeyecektir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...