HTC’den giriş segmenti için bir telefon daha: Wildfire E2 Play

HTC Wildfire E3 Lite geçtiğimiz hafta resmiyet kazanmıştı. Aradan fazla zaman geçmeden Tayvanlı üreticinin markasını taşıyan yeni bir cihaz daha gözler önüne çıktı. HTC Wildfire E2 Play adını taşıyan telefon, Afrika’da kullanıcılarla buluşacak.

Wildfire E2 Play’de 6.82 inç büyüklüğünde IPS LCD ekran bulunuyor. Bu ekran HD+ çözünürlük sunuyor. Ekranın üstündeki damla çentik ise 8 megapiksel ön kameraya ev sahipliği yapıyor.

Akıllı telefonun arkasında 48 megapiksel çözünürlüklü ana kameraya 5 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 2 megapiksel makro kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü eşlik ediyor. Wildfire E2 Play’in kalbinde Unisoc T606 işlemci bulunuyor. Bu işlemciyi 8 GB RAM tamamlıyor. Telefonun 128 GB depolama alanı microSD kartla genişletilebiliyor.

htc wildfire e2 play

HTC Wildfire E2 Play’de ilginç bir gizlilik önlemi mevcut

Wildfire E2 Play’in sol kenarında yer alan kızaklı buton, belli uygulamalarda ekran görünürlüğünü azaltmayı sağlıyor. Böylelikle kullanıcıların kendilerini meraklı gözlerden koruması mümkün oluyor. Kutusundan Android 12 yüklü şekilde çıkan telefonun ihtiyaç duyduğu enerjiyi 10W şarj destekli 4600 mAh pil veriyor.

htc wildfire e2 play

HTC Wildfire E2 Play’in ne zaman kullanıcılarla buluşacağı ve hangi fiyatla satılacağı belirsizliğini koruyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun