Eğlence

How I Met Your Father yeni bölümleriyle 19 Nisan’da Disney+ ekranlarına geri dönüyor

how i met your father

Disney+’ın en eğlenceli dizilerinden How I Met Your Father, ikinci sezonuyla 19 Nisan’da geri dönüyor. Sophie’nin 30 yaşına girdiği ve 30’lar kulübüne dahil olduğu dizide Sophie’nin “gerçek aşk”ı bulma çabası içindeki karmaşık aşk hayatı izleyenlere hız trenine binmiş hissi yaratacak. 

Hilary Duff’ın başrolünde yer aldığı dizinin yeni sezonunda Sophie kadar onun ev arkadaşı Valentina da (Francia Raisa) günümüzde flörtleşmenin zorluklarıyla yüzleşecek. Seyircileri ilkine göre çok daha eğlenceli bir sezonun beklediği dizinin yeni sezonunun en büyük sürprizi olarak Sophie’nin kendinden yaşça büyük yeni erkek arkadaşı olacak.

Emmy adayı ünlü oyuncu John Corbett’in oyuncu kadrosuna dahil olduğu dizinin yeni bölümlerinde Sophie’nin Jesse (Chris Lowell) ile arasındaki karşı konulmaz kimya da sürprizlerin bol olacağının sinyallerini verecek. 

Dizi adından da anlaşılabileceği üzere bir dönemin popüler yapımlarından How I Met Your Mother’ın bir uyarlaması niteliğinde. İlk sezonda How I Met Your Mother’da Robin karakterine hayat veren Cobie Smulders dizide boy göstermişti. Yeni sezonda da Barney Stinson karakteriyle Neil Patrick Harris ekranlara gelecek.

  • how i met your father

How I Met Your Father’ın yeni bölümleri iki kısım hâlinde yayınlanacak

Meredith rolüne hayat veren sevilen oyuncu Leighton Meester’ın 2’nci sezonda da üç bölüm yer aldığı How I Met Your Father’ ünlü bir müzik yıldızını da ağırlayacak. Meghan Trainor’ın bir bölüm konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkacağı yeni sezon, iki kısım halinde yayınlanacak. İlk kısım 19 Nisan’dan itibaren Disney+’taki yerini alırken, ikinci kısım ise 26 Temmuz’dan itibaren hikayesine kaldığı yerden devam edecek.

İLGİLİ HABERLER