Teknoloji

Honor X9a dikkat çekici özel bir fiyat ile Türkiye’de satışta

honor x9a

Honor, Türkiye’de satışa çıkan yeni Honor X9a modeli için satış kampanyası detaylarını paylaştı. Şık tasarımı, ekran özellikleri ve uzun ömürlü pil performansı ile öne çıktığı belirtilen Honor X9a Türkiye’de satışa çıktı. Bu telefon, Hepsiburada üzerinden 7 Mart tarihine kadar 10.999 TL’ye satın alınabilecek.

Küresel pazarda 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaştığı ve en beğenilen modelleri kapsadığı belirtilen X serisinin ilk defa Honor X9a modeli ile Türkiye’ye geleceği açıklanmıştı. Tasarımı ve ekran özelliklerinin yanı sıra dayanıklılığı ve pil performansıyla da bulunduğu segmentte standartları yükselteceği belirtilen bu Android telefon, Hepsiburada’ya özel kampanyalı fiyatı ile satın alınabilecek.

Honor X9a için özel fiyat ve servis avantajları var

Honor X9a, 28 Şubat – 7 Mart tarihleri arasında Hepsiburada üzerinden alışveriş kredisiyle peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı ile 10.999 TL’ye satın alınabilecek. Aynı zamanda X9a, servis ve uygulama avantajlarıyla birlikte geliyor. 

Garanti Dahili ve Harici tüm X9a ürünleri için Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı sağlanacak. Kullanıcılar satın alım tarihlerinden sonra 3 ay içerisinde ücretsiz kırık ekran garantisinden yararlanabilecekler. Ekranın kırılması durumunda ekran ücreti Honor tarafından karşılanırken kullanıcılar sadece işçilik ücretini ödeyecekler. 

Ayrıca servis haftaları boyunca bu yeni telefonu satın alan kullanıcılar yetkili bir Honor servisini ziyaret ettiklerinde ücretsiz ekran filmi kaplaması ve garanti harici işlemlerde işçilik ücreti ödemeden sadece parça ücreti ödeyerek hizmetlerden faydalanabilecek. Servis haftası tarihleri şu şekilde veriliyor:

  • 27-31 Mart 2023
  • 24-28 Nisan 2023
  • 22-26 Mayıs 2023

Honor X9a, 120Hz Çok Yönlü OLED Kavisli Ekranı, yüksek kapasiteli dayanıklı ekranı, uzun süreler kullanım imkanı sağlayan pili ve Qualcomm Snapdragon 695 5G Mobil Platformu ile öne çıkıyor. İyi bir görsel deneyimi ve optimum performansı sunmayı hedefliyor.

İLGİLİ HABERLER