Teknoloji

Google Pixel Watch’un kutu içeriği yeni sızıntıyla görüldü

google pixel watch

Google Pixel Watch çok sayıda sızıntıda boy göstermiş durumda. Tanıtım için geri sayımda sona yaklaşılırken, bu sızıntılar da artmaya devam ediyor. Bunların en yenisi kutu içeriğine ve pil ömrüne ışık tutuyor.

Görsellerin Tayvanlı bir mobil operatörün internet sitesinden alındığı belirtildi. Söz konusu şirketin internet sitesinde Pixel Watch kısa süreliğine görülse de, sonrasında ilgili sayfa kaldırıldı. Bu görsellerden bazıları eski sızıntılarda da mevcut olsa da, yeni bilgileri de gözler önüne seriyor.

Öncelikle bu yeni sızıntı Pixel Watch’un kutu içeriğini gösteriyor. Görünen o ki, Google yeni akıllı saati için hem büyük hem de küçük kayış seçenekleri sunacak.

google pixel watchBunun Samsung gibi şirketlerin tek seçenekli anlayışından farklı olduğu söylenebilir. Google’ın sahibi olduğu Fitbit de akıllı saatleri ve egzersiz bileklikleri için kutulara farklı boyutlarda kayışlar yerleştiriyor.

google pixel watchGoogle Pixel Watch’un manyetik şarj cihazı de yeni sızıntıda görmek mümkün oluyor. Apple ve Samsung’unkiler gibi disk formatında olan manyetik şarj cihazı, adaptöre USB-C ile bağlanıyor.

google pixel watchGoogle Pixel Watch görsellerinde Fitbit entegrasyonu ve SOS uygulamasının yanı sıra pil ömrü konusunda bilgi almak da mümkün oluyor. İnternet devi, akıllı saatinin 24 saatlik bir pil ömrüne sahip olduğunu belirtiyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER