Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 için yeni fiyat iddiası

Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy Z Fold 2, ABD’de 2000 dolar karşılığında satışa sunulmuştu. Daha sonrasında ise fiyatta biraz daha indirim yapılmıştı. Görünen o ki, Galaxy Z Fold 3, daha da uygun bir fiyatla satışa sunulacak.

İddialara göre, Z Fold 3 ABD’de 1600 dolarlık fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak. Telefon Avrupa’da ise 1600 avro karşılığında satılacak. Bu fiyatlar da yüksek olsa da, katlanabilir telefonların ucuzlayacağını göstermesi açısından önem taşıyor.

Z Fold 2 Almanya’da hâlihazırda 1535 avro karşılığında satılıyor. Telefonun ABD fiyatı ise 1200 dolar. Z Fold 3’ün tanıtımının ardından bu fiyatların da aşağıya çekilmesi muhtemel görünüyor.

Samsung’un bir diğer katlanabilir ekranlı telefonu olan Galaxy Z Flip 3’ün de (veya Z Flip 2) selefine kıyasla daha uygun bir fiyat karşılığında satılması bekleniyor. Z Flip’in 5G versiyonu 1450 dolar, 4G versiyonu ise 1380 dolar karşılığında piyasaya çıkmıştı. Z Flip 3’ün de 1000 ila 1200 dolar arası bir fiyatla satışa sunulacağı söyleniyor.

Samsung’un telefonlarda yapacağı iyileştirmeleri de düşününce bu fiyat değişiklikleri doğal görünüyor. Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 tanıtımının temmuz ayında yapılması bekleniyor.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...