Galaxy Note 20 ve S20 FE için Android 11 ve One UI 3 dağıtımı başladı

Samsung, Galaxy S20 serisi için One UI 3 ve Android 11 dağıtımına başladığında S20 FE kapsama alanının dışında kalmıştı. Ancak şirket Galaxy Note 20 serisi için One UI 3 dağıtımına başlarken, bir bölgede S20 FE için de güncellemeyi çıkardı.

Samsung, Rusya’da S20 FE sahiplerini Android 11 ve One UI 3 ile buluşturmaya başladı. G780FXXU1BTL1 seri numaralı güncelleme, telefonun Exynos işlemcili 4G versiyonuna geliyor. Samsung’un Rusya’nın ardından diğer bölgelerde de One UI 3’ü dağıtıma çıkarması bekleniyor.

Note 20 serisi de belli bölgelerde Android 11 ve One UI 3 ile buluşuyor. ABD’de AT&T tarafında satılan telefonların ardından Slovakya’da da Note 20 serisinde One UI 3 dağıtımı gerçekleştiriliyor. Kısa süre içinde diğer bölgelerdeki dağıtımın da başlaması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google iOS için Android'e Geç uygulaması hazırlıyor

Android 11 ve One UI 3 ile birlikte cihazlar hem yeni işlevler kazanıyor hem de arayüzde bazı değişiklikler yapılıyor. Güncelleme paketi Galaxy S20 FE ve Note 20 serisine Google’ın aralık ayı güvenlik güncellemesini de getiriyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...