Teknoloji

Galaxy A34 ile Samsung orta segment telefonlarına farklı renkler gelecek

samsung galaxy a34
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Samsung, sızdırılan yeni göresellere göre çok yakında yeni bir gösterişli akıllı telefon tanıtmaya hazırlanıyor. The Tech Outlook ve XDA-Developers tarafından paylaşılan görsel ve bilgilere göre, orta segmente mensup Galaxy A34 modeli çok yakında resmiyet kazanabilir.

Sızan bilgilere göre Samsung Galaxy A34; 6,5 inç 1080p OLED ekran, 48 megapiksel ana kamera ve bir Exynos yonga set ile birlikte gelecek. Ama asıl heyecan verici olan nokta renk seçenekleri olacak. Limon yeşili, mor ve sedefli olmak üzere üç farklı renk geliyor. Böylelikle 2023’te daha uygun fiyatlı telefonlarda da eğlenceli renk seçeneklerini görmek mümkün olacak gibi görünüyor.

Samsung da orta segmentte genellikle beyaz, siyah ve bunun gibi tek ve klasik renkleri tercih ederken, S22 veya Z gibi üst segmentlerde mor, şarap rengi gibi farklı renk seçeneklerini görmüştük. Tabii ki, siyah renk yine mevcut, ancak o renk tonu bile orta segment ürünlerdekine göre çok daha çekici görünüyor.

Samsung Galaxy A34’ün yılın ilk aylarında duyurulması ve ilkbaharda Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Asya ve Avrupa ülkelerinde satışa çıkmasını bekleyebiliriz. Akıllı telefonlarının ortalama fiyatlarındaki yükseliş, A34 gibi telefonları tüketicilerin gözünde daha cazip hâle getiriyor. İlginç renk seçeneklerinin getirilmesi bu telefon serisinin daha fazla ilgi görmesini sağlayabilir.

İLGİLİ HABERLER