Fitbit Charge 2 ve Flex 2’ye ait tanıtım materyalleri internete sızdı

fitbit charge 2 ve flex 2Fitbit, mevcut Charge ve Flex hareket takip bilekliklerinin yeni versiyonlarını sunmak için sürdürdüğü hazırlıklarda son düzlüğe girmişe benziyor. Bilekliklerin çıkış tarihi konusunda ortada somut bir bilgi bulunmuyor. Ancak internete sızan tanıtım materyalleri, 27 Kasım tarihini işaret ediyor.

Fitbit Charge 2 ve Flex 2’ye ait olduğu söylenen tasarım materyalleri, yeni bilekliklerin nasıl görüneceğini de ortaya koyuyor. Charge 2, küçük bir OLED ekran barındıran selefinden daha büyük bir ekranla potansiyel müşterilerin karşısına çıkacak gibi gözüküyor. Charge 2’deki ekran görüntü itibarıyla akıllara Samsung’un Gear Fit serisini ve Microsoft Band’i getiriyor.

Fitbit Charge 2 PurePulse ile gelecek

Charge 2’nin kalp atış hızı sensörü konusunda da selefinin önünde olması bekleniyor. Fitbit Charge HR ile hayata geçen PurePulse teknolojisinin Charge 2’ye de entegre edileceği ve bilekliğin kayışlarının değiştirilebileceği de gelen haberler arasında yer alıyor.

Fitbit Flex 2 ise selefinin “modernleştirilmiş fitness takip cihazı” çizgisini koruyacak gibi gözüküyor. Bileklik, dört LED aracılığıyla gerekli bilgileri kullanıcılara aktarabiliyor. Charge 2’ye göre daha uygun bir fiyata sahip olması beklenen Flex 2, şirket tarafından “yüzerken kullanıma uygun” olarak niteleniyor.

Fitbit Charge 2 ve Flex 2’nin çıkış tarihi olarak 27 Kasım işaret edilirken, bilekliklerin fiyat etiketinde ne yazacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun