Fallout TV dizisinin set fotoğrafları sızdı

Duyurusu iki yıl önce yapılan Fallout TV dizisinin setine ait olduğu fotoğraflar internette dolaşmaya başladı. Paylaşılan fotoğrafların oyunlardan alışılan atmosferi son derece iyi yansıttığı söylenebilir.

Amazon Prime Video’da yayınlanacak dizinin baş yapımcılığını Westworld’e de imza atan Jonathan Nolan ve Lisa Joy üstleniyor. Fallout dizisine dair sızıntı ve haberler bir süredir artsa da, görüntülerin çoğunluğu dış setlere aitti. Oyunla özdeşleşen sığınaklar ilk defa yeni paylaşım sayesinde görüldü.

Bethesda Arabic isimli Twitter hesabı tarafından paylaşılan fotoğraflar, dizinin görsel bakımından oyuna yakın olacağını göstermesi açısından oldukça sevindirici. Ancak Bethesda’dan Todd Howard’ın da dizinin yürütücü yapımcıları arasında olması, bunu daha doğal bir durum hâline getiriyor.

Fallout TV dizisinin ne zaman izleyicilerin karşısına çıkacağı henüz bilinmiyor. Ancak setin hazır olması ve çekimlerin başladığına dair haberler, dizinin 2023’te yayınlanması ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun