EğlenceManşetler

F1 ABD Miami GP 2023: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

f1 miami gp 2024

Formula 1 tutkunları için heyecan geçen hafta Azerbaycan ile yeniden başladı. Ne var ki, yarış çok hareketli değildi. Şimdi bu hafta sonu F1 Miami GP 2023 ile birlikte daha heyecan verici ve hareketli bir yarış umudunu taşıyoruz. İlk yarışın geçen yıl koşulduğu bu pist, bu hafta sonu yağmurlu bir yarışa ev sahipliği yapabilir.

Cuma gününden başlayarak pazara kadar; antrenman turundan sprint sıralama turuna, sprint yarışından ana yarışa büyük bir heyecan dalgası F1 tutkunlarını bekliyor. Bu heyecan dolu yarışı internet üzerinden takip etmenize olanak sağlayacak birçok farklı ortam var.

Türkiye’de F1 yayın hakları S Sport’un elinde. Bu hafta sonu cuma günkü sıralama turları, cumartesi günkü sprint sıralama turları ve sprint yarışı ile pazar günkü ana yarış S Sport 2 kanalı üzerinden yayınlanıyor. Aşağıda F1 Miami GP canlı izle seçeneklerini sıralıyoruz.

F1 Miami GP 2023 Antrenman Turları, Sıralama Turları ve Yarış Saat Kaçta?

 2022 Miami Grand Prix, 8 Mayıs 2022’de Miami Gardens, Florida, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Miami International Autodrome’da yapılacak olan bir Formula 1 motor yarışıdır. Miami Grand Prix’sinin ilk baskısı ve 2022 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın beşinci ayağı.
 
Bu hafta sonu heyecan 5 Mayıs Cuma akşamı düzenlenecek antrenman turlarıyla başlıyor. Yarış ise 7 Mayıs Pazar akşam geç saatlerde koşulacak.
 
1. Antrenman Turu
5 Mayıs Cuma,
TSİ 21.30
2. Antrenman Turu
6 Mayıs Cumartesi,
TSİ 00.30
3. Antrenman Turu
6 Mayıs Cumartesi,
TSİ 19.30
Sıralama Turları
6 Mayıs Cumartesi,
TSİ 23.00
F1 ABD Miami GP
7 Mayıs Pazar,
TSİ 22.30

1. S Sport Plus

S Sport‘un web ve mobil uygulamalar üzerinden sunduğu içerik servisi S Sport Plus üzerinden F1 Miami GP 2023 antrenman turları, sıralama turları ve yarışını takip edebilirsiniz. Üstelik S Sport Plus geçen yıllardan farklı olarak cuma günkü birinci ve ikinci sıralama turlarını da canlı olarak yayınlıyor. İsteğe göre video mantığında çalışan bu uygulama, kaçırdığınız seansları daha sonra tekrar izleme imkanı da sunuyor. S Sport Plus’ın iOS veya Android uygulamasını ücretsiz olarak indirin, daha sonra da S Sport Plus abonelik seçeneklerinden bir tanesini seçin. Bu arada akıllı TV platformlarında da mevcut ve web sitesi üzerinden de izleme imkanı var.

2. TV+

Turkcell’in TV+ platformunda Herkes için TV+, Full TV+ Paketi, Evde TV+ Aile Paketi, Evde TV+ Ekstra Paketi paketlerinden bir tanesine sahip olan aboneler S Sport kanalına erişim imkanına sahipler. TV+’ın ücretsiz iOS veya Android uygulamasını mobil cihazınıza kurup daha sonra da telefon numaranız ve şifrenizle uygulamaya giriş yaparak F1 Miami GP‘yi canlı izleyebilirsiniz.

S Sport 2 TV+ platformunda 78. kanaldan yayın yapıyor.

VPN ile yurt dışındaki ücretsiz F1 yayınlarını izlemek ister misiniz?

Surfshark’ın avantajlı VPN aboneliğini edinin, hem internette gizliliğinizi koruyun hem de yurt dışındaki ücretsiz F1 yayınlarını izleme imkanı yakalayın.

3. Tivibu Go

Türk Telekom’un TV platformu Tivibu’nun mobil cihazlar üzerinden izleme imkanı sunan hizmeti Tivibu Go da abonelerine S Sport kanalına erişim imkanı sunuyor. Bunun için Tivibu Go Süper Paket üyesi olmak gerekiyor. Tivibu Go Süper Paket, aylık 24,90 TL’lik ücret karşılığında sunuluyor. Eğer Smart TV üzerinde izlemeyi de isterseniz, bu durumda paket ücreti 34,90 TL oluyor. Tabii ki, Tivibu Go iOS veya Android uygulamalarını da indirmeniz şart.

S Sport 2 Tivibu platformunda 74. kanaldan yayın yapıyor.

4. F1 TV Pro

Formula 1 yönetimi F1 yarışlarını internet üzerinden canlı olarak yayınlıyor. F1 TV Pro adı verilen servis web sitesi üzerinden, aynı zamanda da F1 TV iOS ve Android uygulamaları üzerinden hizmet vermeye başladı. Yıllık 64.99 avro karşılığında F1 yarışlarının tüm antrenman turları, sıralama turları ve yarışlarını internet üzerinden izleyebilirsiniz. 7 günlük ücretsiz deneme imkanı var. F1 TV Pro’da Türkçe anlatım yok, ancak anlatımı kapatarak doğrudan yarışın sesini dinleme imkanınız var. Aynı zamanda istediğiniz pilotun araç kamerasına bağlanarak yarışı oradan izleyebilirsiniz. Bu arada takımların telsiz konuşmaları da bu hizmet karşılığında sunuluyor. Canlı yarış zamanları da erişim paketi içinde yer alıyor.

Dünya çapında F1 Miami GP 2023 yarışını yayınlayan tüm kanallar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER