DJI Mavic Air drone 23 Ocak’ta tanıtılabilir

google news abone ol

dji mavic air droneDJI önümüzdeki hafta gerçekleştireceği “Macera Başlıyor” isimli etkinliğin davetiyelerini dağıtma çıkardı. 23 Ocak’ta gerçekleştirilecek etkinlik için bir video da yayınlandı. Videoda pek fazla bilgi verilmese de, etkinlikte DJI Mavic Air drone’un tanıtılacağı söyleniyor.

DJI tarafından paylaşılan video, kullanıcılara pek fazla ipucu vermiyor. Videoda dramatik bir müzik eşliğinde bazı drone kareleri ve Mavic Air’e ait olduğu düşünülen yakın çekim görüntüler yer alıyor. Hâli hazırda Mavic Air konusunda pek fazla bilgi ortaya çıkmış değil. Ancak Drone DJ’de yer alan habere göre, Mavic Air’in Mavic Pro’nun daha küçük, daha hızlı ve daha hafif bir versiyonu olması bekleniyor.

DJI’ın tanıtım videosuna bakıldığında daha küçük bir Mavic fikrini destekleyen kanıtlar da bulunuyor. Videodaki seslendirmede “Küçük boyut, geçilemez güç ve kuvvetle birlikte geliyor.” şeklinde bir ifade kullanılıyor.

DJI Mavic Air fiyat konusunda mevcut seçeneklerin ortasına yerleşebilir

DJI Mavic Air, şirketin portföyünde 399 dolarlık Spark ve 899 dolarlık Mavic Pro’nun arasında bir yerde konumlanacak gibi görünüyor. İki model arasındaki uçurumun büyüklüğü, bu konumlandırmayı mantıklı kılıyor. DJI’ın sürprizini görmek için önümüzdeki salı gününü beklemek gerekiyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR