Teknoblog Ürünler Drone DJI Line Friends Spark drone’u tanıttı

DJI Line Friends Spark drone’u tanıttı

DJI Line Friends Spark adını taşıyan drone'unu tanıttı. Yeni drone DJI ve Line Friends arasındaki işbirliğiyle tasarlandı.

dji line friends sparkDJI, popüler sohbet uygulaması Line ile işbirliğine giderek “ilk özelleştirilmiş drone” olarak tanımladığı Line Friends Spark’ı duyurdu. Mevcut giriş seviyesi drone’u Spark’ın farklı bir versiyonu olan DJI Line Friends Spark, üzerinde Line’ın emoji ve çıkartma setlerinde bulunan kahverengi ayı Brown’ın resmini taşıyor.

Line özellikle Japonya, Tayvan ve bazı Asya uygulamalarında oldukça popüler. Ancak Line Friends olarak tanımlanan kahramanları üzerinde taşıyan ürünler, 108’den fazla ülkede satılıyor. Şirket son olarak ABD’nin New York şehrindeki Times Square’de bir mağaza açmıştı.

DJI tarafından kıdemli iletişim müdürü Monica Suk’un imzasıyla yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Çantamızda taşıdığımız eşyalar gibi, drone’lar da bir yaşam tarzı aksesuarına dönüşüyor. Line Friends ile birlikte çıkarttığımız bu özel versiyonla söz konusu konsepti biraz daha ileriye taşıyarak hikaye anlatımını ve paylaşımını hayatımızın her gününün bir parçası hâline getiriyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 resmen gözler önüne çıktı

DJI Line Friends Spark drone Kuzey Amerika, Çin, Hong Kong ve Güney Kore’de DJI’ın fiziksel ve çevrimiçi mağazalarında satılacak. Drone kutusundan pil, üç çift pervane, uzaktan kumanda, iki RC kablosu ve bir USB şarj cihazıyla çıkıyor. Drone’un fiyat etiketinde 399 dolar yazacak.

Önceki HaberGoogle Pixel 3 serisinin tanıtımı için 4 Ekim ihtimali kuvvetleniyor
Sonraki HaberiPhone 9 sızıntısı Apple’ın yeni kamera teknolojisinin ipucunu veriyor

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz