Discord YouTube entegrasyonunu test ediyor

Discord, kullanıcılarının YouTube videolarından liste hazırlayarak bunu platform üzerinde arkadaşlarıyla birlikte izlemelerini mümkün kılan Watch Together isimli özelliği test etmeye başladı.

Söz konusu özellik şimdilik sadece arkadaş ve aile sunucularında aktif gibi görünüyor. Ancak ekim ayının sonu itibarıyla özelliğin daha geniş bir kitleye açılması planlanıyor. Kullanıcılar sunucu listesine yerleşik arayüzden arama yaparak veya YouTube’dan bir bağlantı yapıştırarak video ekleyebiliyor.

Discord şimdilik yeni özelliğinin testleri konusunda pek fazla bilgi vermedi. Açıklamada şirketin inovasyon ruhuyla kurulduğu ve daima kullanıcıların sevebileceği yeni şeylerin geliştirildiği ve test edildiği belirtildi.

Discord, YouTube entegrasyonunu Spotify ve YouTube gibi platformlardan müzik dinlemeyi sağlayan Groovy Bot ve Rythm isimli botlarını kapatmak zorunda kalmasının ardından hayata geçirdi. Şirket Watch Together benzeri bir özelliği daha önce test etmeye başlasa da, botlarının kapatılmasıyla birlikte bu özelliğe öncelik verdi.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun