Death to 2020: Black Mirror ekibinden özel belgesel

Netflix’in popüler yapımlarından Black Mirror’ın yaratıcı ikilisi Charlie Brooker ve Annabel Jones, bu sefer bir belgeselle Netflix abonelerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak bu belgeselde teknolojinin insanların hayatını nasıl alt üst ettiği anlatılmayacak. Death to 2020 (2020’e Ölüm) adını taşıyan belgesel, geride bırakmak üzere olduğumuz yılın korkunçluğunu parodiler eşliğinde anlatacak. Belgesel 27 Aralık’ta Netflix aboneleriyle buluşacak.

Death to 2020’nin özetinde de belgeselin “2020’nin korkunçluğunu” anlatacağı belirtiliyor. Belgeselde gerçek haber görüntüleri, kurgusal karakterlerin muhtemelen sivri bir dille yaptığı yorumlarla birleştiriliyor.

Death to 2020’nin fragmanında çok sayıda tanıdık yüz göze çarpıyor. Belgeselde görünenler arasında Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Leslie Jones, Cristin Milioti ve Joe Keery gibi isimler bulunuyor.

Death to 2020, Black Mirror’dan ziyade yine Brooker’ın imzasını taşıyan Wipe’a benziyor. Ancak fragmanda görünen ve Quibi’ye gönderme yapan sahne, Brooker ve Jones’un teknoloji dünyasında olup bitene kayıtsız kalamadığını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Chromecast Google TV için büyük yazılım güncellemesi ve gelen yenilikler

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 Portekiz GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP yapılamamıştı. F1...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...