David Letterman Netflix ile ekranlara geri dönüyor

david letterman netflixABD’nin en ünlü talk show sunucularından biri olan David Letterman, bir süre önce ekranlara veda etmişti. Emeklilikten sıkılmış gibi görünen TV yıldızı, yeniden kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. David Letterman Netflix için bir sohbet programı çekecek.

Program 6 saat uzunluğunda bölümlerden oluşacak. Letterman her bölümde tek bir konuk ağırlayacak ve konuğuyla uzun uzadıya sohbet edecek. Ünlü sunucu zaman zaman masanın başından kalkarak sahaya da inecek ve bazı konuları mercek altına alacak.

Letterman’in Netflix için çekeceği programın ismine henüz karar verilmiş değil. Konuya ilişkin açıklamada bulunan TV yıldızı, şu ifadeleri kullandı: “Bakın neyi öğrendim: Eğer ailenizle daha çok vakit geçirmek için emekli olacaksanız, önce bunu ailenize danışın.” David Letterman önümüzdeki yıldan itibaren Netflix aboneleriyle buluşacak.

David Letterman Netflix saflarına katılan tek ünlü isim değil

Son zamanlarda atağa kalkan Netflix, Letterman ile anlaşmak dışında hamleler de gerçekleştirdi. Başrolünü Sandra Bullock’un üstleneceği bir film çekecek olan şirket, çizgi roman yayıncısı Millarworld’ü de satın aldığını açıklamıştı.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...