Eğlence

Dark’ın final sezonunun resmi fragmanı paylaşıldı

dark 3. sezon

Netflix’in en popüler orijinal yapımlarından biri olan Dark, 3. sezon bölümleriyle birlikte final yapacak. Dizinin yeni bölümleri 27 Haziran’dan itibaren Netflix abonelerinin karşısına çıkacak.

Yeni sezona doğru geri sayım devam ederken, yayımlanan resmi fragmanla heyecanın dozu biraz daha yükseliyor. Fragman sayesinde izleyiciler Dark’ın son bölümlerinde kendilerini neler beklediği konusunda biraz daha net bir fikir sahibi oluyor.

Netflix, resmi fragmanla birlikte Dark’ın final sezonuna dair bazı bilgileri de kamuoyuyla paylaştı.

  • Dizinin son sezonu 60 dakikalık 8’er bölümden oluşuyor.
  • Çekimleri haziranda başlayıp aralık ayında tamamlanan Dark, Berlin ve çevresinde çekildi.
  • Bu sezonun da senaristliğini Jantje Friese üstlendi. Yönetmen koltuğunda ise yine Baran bo Odar oturuyor.
  • Ödüllü Nikolaus Summerer ve Simone Bär yine kamera arkasında ve oyuncu seçiminden sorumlu.
  • Jantje Friese ve Baran bo Odar yanı sıra, Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling dizinin bu sezonunda da yürütücü yapımcılığı üstlendi.
  • Dizinin son sezonunda oyuncu kadrosunda yeni katılan Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner’in yanı sıra önceki sezonlardan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn da bu sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Dark 3. sezon ile birlikte zaman ve mekan kavramlarının biraz daha ötesine geçecek ve zihinleri iyiden iyiye zorlayacak. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas, Winden’in kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışacak. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER