Cyberpunk 2077 için ilk genişleme paketi 2023’te gelecek

google news abone ol

Cyberpunk 2077 sonunda istikrara kavuşmuş durumda. Bu da oyunun yapımcısı CD Projekt Red’in gelecek planlarından bahsetmesini mümkün hâle getirmişe benziyor. Şirket oyunun ilk genişleme paketine dair yeni bilgiler paylaştı.

Daha önce duyurusu yapılan genişleme paketi, 2023’te oyuncularla buluşacak. Bunun dışında başka bir bilgi vermeyen CD Projekt Red, paketle ilgili yeni detayların bu yıl bitmeden paylaşılacağını söylemekle yetindi.

Söz konusu açıklama, CD Projekt Red’in prodüksiyon planının duyurusuyla birlikte yapıldı. Bir taraftan Cyberpunk üstünde çalışan şirket, yeni The Witcher oyununun hazırlıklarını da sürdürüyor. CD Projekt Red, The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemesini ise süresiz olarak ertelemişti.

CD Projekt Red’den verilen bilgiye göre, Cyberpunk 2077 çıkışından bu yana 18 milyondan fazla kopya sattı. Karşılaştırma yapmak gerekirse, bu yıl içinde piyasaya sürülen Elden Ring birkaç hafta içinde 12 milyon satış sayısına ulaşmıştı. 2015’te yayınlanan The Witcher 3’ün toplam satış sayısı ise 40 milyonu geçmiş durumda.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR