Eğlence

Cyberpunk 2077 en yeni güncellemeyle DLSS 3 desteğine kavuştu

cyberpunk 2077 dlss 3

Cyberpunk 2077 DLSS 3 desteğiyle güncellendi. DLSS 3 ile sağlanan performans artışı, GeForce Oyuncularının Cyberpunk 2077’yi daha iyi grafiklerde ve ışın izleme seçeneğiyle deneyimlemeyi mümkün kılıyor ve tüm bunları üst düzey bir performans ile birleştirmeyi vadediyor.

Böylece gerçekçi gölgeler ve aydınlatmanın yanında, Nvidia DLSS 3’ün sağladığı ek performans ile GeForce RTX destekli bir PC’de en üst seviyede Cyberpunk 2077 keyfinin yaşanabileceği belirtiliyor.

Yeni yama, DLSS Frame Generation için oyun motoru verilerinden daha iyi yararlanan ve hızlı hareket sırasında arayüz kararlılığını ve görüntü kalitesini iyileştiren AI ağ geliştirmeleri de dahil olmak üzere, çok sayıda iyileştirme sunuyor.

CD Projekt Red’in Global Sanat Direktörü Jakub Knapik konuyla alakalı olarak, “Cyberpunk 2077’yi Nvidia DLSS 3’ün yapay zeka destekli performansıyla deneyimlemek, oyunun sizlere sunabileceği muhteşem görsellere ulaşmanın en iyi yolu. Bu teknoloji bize sınırlandırılmamış görsellik ve olağanüstü performansın birlikteliği yolunda ileriye doğru bir adım için yardımcı oluyor.” yorumunu yaptı.

Cyberpunk 2077 DLSS 3 desteğiyle sahneyi yeni özelliklere hazırlıyor

Cyberpunk 2077 için hazırlanan en son yama ve GeForce 40 Serisi GPU ile oyuncular, PC oyunlarının yapay zeka destekli geleceğine bir göz atma şansına erişiyor.

Cyberpunk 2077 DLSS 3 desteğiyle oyunun ışın izlemesini yeni zirvelere taşıyacak ve oyunun hâlihazırda yüksek kalitedeki görsellerini büyük ölçüde geliştirecek bir güncelleme olan “Ray Tracing: Overdrive Mode” için sahneyi hazırlıyor.

İLGİLİ HABERLER