Crash Bandicoot iOS ve Android versiyonlarının çıkış tarihi için açıklama

Crash Bandicoot iOS ve Android versiyonları üzerinde çalışıldığı geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Ancak geliştirici King, o dönemde kesin yayın tarihi konusunda bilgi vermemişti. Beklenen açıklama sonunda geldi.

King’in açıklamasına göre, tam adı “Crash Bandicoot: On the Run!” olan oyun 2021’in ilk baharında iOS ve Android’de oyuncularla buluşacak. Ortada hâlâ kesin bir yayın tarihi olmasa da, meraklı oyunculara daha somut bir zaman aralığının sunulmasının heyecan verici olduğu söylenebilir.

Sonsuz bir koşu formatında olan oyunda oyuncular silah ve üsler de yapacak. Oyunda Crash’ten Coco, Fake Crash ve Neo Cortex gibi karakterleri bulmak mümkün olacak. Oyuncuların serinin en zor oyunlarından biri olan Lab’de Neo Cortex’i mağlup etmeleri gerekecek.

Crash Bandicoot için iOS üzerinde ön kayıtlar başlamış durumda. Burada oyunun beklenen çıkış tarihi, 25 Mart 2021 olarak gösteriliyor. Android tarafında ise ön kayıtlar geçtiğimiz temmuz ayından bu yana toplanıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...