Communications Week #7 5-8 Aralık tarihleri arasında İTÜ’de düzenleniyor

Sektördeki ve teknoloji alanındaki son gelişmeleri bizzat sektörün öncü kuruluşlarından öğrenin

communications weekTürkiye’de öğrenciler tarafından düzenlenen ilk haberleşme sektörlüğü etkinliği olan Communications Week, ya da kısaca ComWeek, bu yıl 7’nci kez düzenleniyor. IEEE İTÜ Communications Society tarafından organize edilen etkinlik, 5-8 Aralık 2016 tarihleri arasında, İTÜ Ayazağa Kampüsü Büyük Salon’da gerçekleştirilecek. Etkinlik geçen yıl IEEE Global Darrel Chong Ödülü’ne de layık görülmüştü.

Sektördeki ve teknoloji alanındaki son gelişmeleri bizzat sektörün öncü kuruluşlarından öğrenmek, sektör hakkında öğrencilerin bilgilenmelerini ve sektörde yönelebilecekleri farklı alanları öğrenmelerini sağlayıp sosyal bir bilgi paylaşım ve ağ ortamı oluşturmak amacıyla düzenlenen etkinliğin bu yılki konuları arasında Sanal Gerçeklik, Akıllı Şehirler, Fiberoptik, 5G, Kriptoloji, Mobil Teknolojilerin Evrimi ve IoT, Uydu Haberleşmesi, LTE yer alıyor. Ayrıca etkinlik sektörün lider şirketleriyle tanışma, onların deneyimlerinde faydalanma ve hatta çekilişlerle farklı hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca sürpriz konuklarla eğlenceli söyleşiler de etkinlik programında yer alıyor.

Vestel, Huawei, Türk Telekom, Crytek, Ericcson, Schneider ve Samsung gibi teknoloji ve haberleşme sektörünün desteklediği bu etkinliğe Teknoblog olarak biz de tanıtım partneri olarak destek veriyoruz.

Communications Week etkinliğine katılım ücretsiz ve herkese açık

5-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Communications Week etkinliğine katılım ücretsiz. Herhangi bir okul, sınıf, bölüm veya yaş kısıtlaması da bulunmuyor.

Ücretsiz kayıt için tıklayın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)'i tanıttı

communications week

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...