📱
Xiaomi
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
📺
Ekran
6.67"
⚡
İşlemci
Snapdragon 695 5G
🧠
RAM
6GB / 8GB RAM
💾
Depolama
64GB / 128GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
67WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.9 OIS
🤖
OS
Android 11 (MIUI 13)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Xiaomi |
| Model | Redmi Note 11 Pro 5G |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Graphite Gray, Polar White, Atlantic Blue |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.1 |
| Yükseklik (mm) | 164.2 |
| Kalınlık (mm) | 8.12 |
| Ağırlık (g) | 202 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön/arka / plastik çerçeve |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.67 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 394 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 800 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 695 5G |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 + 6x1.7 GHz Kryo 660) |
| GPU | Adreno 619 |
| RAM | 6GB / 8GB |
| Depolama | 64GB / 128GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.9 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 118° |
| Telefoto Kamera | 5MP f/2.4 makro |
| Ön Kamera | 16MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | 108MP / OIS / Night Mode |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 67W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 11 (MIUI 13) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | MIUI AI |
📰 Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Haberleri
30 Mart 20265G nedir, ne işe yarar? Türkiye'de 5G'ye geçiş rehberi ve cihaz önerileri (2026)
22 Ocak 2026A101 22 Ocak 2026 listesinde Galaxy S25 Ultra öne çıkıyor
13 Ocak 2026Samsung Galaxy A17 5G ve 10.000 TL üzeri telefonlarda 250 TL kupon fırsatı
16 Ekim 2025A101 16 Ekim 2025 Aldın Aldın Elektronik Ürünlerinde Galaxy A56 ve bazı önceki nesil iPhone modelleri var
02 Ekim 2025Xbox Game Pass, Türkiye’de geçerli yeni plan yapısı ile güncellendi
Diğer Xiaomi Telefonları
Xiaomi
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G
- 6.83" ekran
- Snapdragon 7s Gen 4
- 8GB / 12GB / 16GB RAM
- 6580 mAh
- 200MP f/1.65 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Xiaomi
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G
- 6.83" ekran
- MediaTek Dimensity 7400 Ultra
- 8GB / 12GB RAM
- 6580 mAh
- 200MP f/1.65 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Xiaomi
Xiaomi Redmi Note 15 5G
- 6.77" ekran
- Snapdragon 6 Gen 3
- 6GB / 8GB / 12GB RAM
- 5520 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Xiaomi
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 7s Gen 3
- 8GB / 12GB RAM
- 5110 mAh
- 200MP f/1.65 OIS
Fiyat belirtilmemiş
