vivo
vivo Y200 GT
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
Snapdragon 7 Gen 3
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB / 512GB
🔋
Pil
6000 mAh
⚡
Şarj
80WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.88 OIS
🤖
OS
Android 14 (Funtouch 14)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | Y200 GT |
| Çıkış Tarihi | Mayıs 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Midnight Space, Titanium Black |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.1 |
| Yükseklik (mm) | 163.4 |
| Kalınlık (mm) | 8.0 |
| Ağırlık (g) | 194 |
| Malzeme | Plastik ön/arka/çerçeve |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1260 x 2800 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 453 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1800 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 7 Gen 3 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x2.63 GHz Cortex-A715 + 4x2.4 GHz A715 + 3x1.8 GHz A510) |
| GPU | Adreno 720 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 128GB / 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.88 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 105° |
| Telefoto Kamera | 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 16MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Night Mode |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 6000 |
| Kablolu Şarj (W) | 80W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (Funtouch 14) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 vivo Y200 GT Haberleri
16 Ekim 2023iPhone 15 Pro Max, iPhone 14'e kıyasla yüzde 12 daha pahalı
13 Ekim 2023Adobe düşük çözünürlüklü videolara ve GIF'lere yeniden hayat veriyor
Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y600 Pro
- 6.83 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7300e
- 8 GB / 12 GB LPDDR5 RAM
- 10200 mAh (Si/C Li-Ion, yarı-katı hal) mAh
- 50 MP, f/1.8, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş

