📱
vivo
vivo Y200 5G
📺
Ekran
6.67"
⚡
İşlemci
Snapdragon 4 Gen 1
🧠
RAM
8GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
4800 mAh
⚡
Şarj
44WW
📷
Ana Kamera
64MP f/1.89 OIS
🤖
OS
Android 13 (Funtouch 13)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | Y200 5G |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Sequoia Green, Misty White, Coral Red |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.1 |
| Yükseklik (mm) | 162.1 |
| Kalınlık (mm) | 7.7 |
| Ağırlık (g) | 190 |
| Malzeme | Plastik ön/arka/çerçeve |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.67 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 395 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1300 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 4 Gen 1 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz A78 + 6x1.8 GHz A55) |
| GPU | Adreno 619 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 64MP f/1.89 OIS |
| Geniş Açı Kamera | yok |
| Telefoto Kamera | yok |
| Ön Kamera | 16MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Night Mode |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4800 |
| Kablolu Şarj (W) | 44W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (Funtouch 13) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 vivo Y200 5G Haberleri
21 Ekim 2025Vivo, Android 16 tabanlı OriginOS 6’yı 30’dan fazla modele ulaştıracak
28 Ağustos 2024Vivo Y300 Pro 5G'nin tanıtım tarihi belli oldu
22 Şubat 2024Vivo Y200e tanıtıldı: Snapdragon 4 Gen 2, 5000 mAh kapasiteli pil
16 Ekim 2023iPhone 15 Pro Max, iPhone 14'e kıyasla yüzde 12 daha pahalı
Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y600 Pro
- 6.83 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7300e
- 8 GB / 12 GB LPDDR5 RAM
- 10200 mAh (Si/C Li-Ion, yarı-katı hal) mAh
- 50 MP, f/1.8, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş

