vivo
vivo V50
📺
Ekran
6.67"
⚡
İşlemci
Snapdragon 7 Gen 3
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB / 512GB
🔋
Pil
6000 mAh
⚡
Şarj
90WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.88 OIS (Zeiss T*)
🤖
OS
Android 15 (Funtouch 15)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | vivo |
| Model | V50 |
| Çıkış Tarihi | Şubat 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Titanium Grey, Luster Orange, Midnight Black |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.4 |
| Yükseklik (mm) | 162.3 |
| Kalınlık (mm) | 7.4 |
| Ağırlık (g) | 189 / 199 |
| Malzeme | Schott Xensation Alpha ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 + IP69 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.67 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 395 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 4500 |
| HDR Desteği | HDR10+ / Dolby Vision |
| Ekran Koruma | Schott Xensation Alpha |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 7 Gen 3 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x2.63 GHz Cortex-A715 + 4x2.4 GHz A715 + 3x1.8 GHz A510) |
| GPU | Adreno 720 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 128GB / 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.88 OIS (Zeiss T*) |
| Geniş Açı Kamera | 50MP f/2.0 120° |
| Telefoto Kamera | 50MP f/2.0 2x OIS |
| Ön Kamera | 50MP f/2.0 AF |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | Zeiss T* / Triple 50MP / OIS |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 6000 |
| Kablolu Şarj (W) | 90W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (Funtouch 15) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Zeiss AI |
📰 vivo V50 Haberleri
28 Ekim 2025Honor Magic 8 Ultra'nın teknik detayları şekillenmeye başladı
21 Ekim 2025Vivo, Android 16 tabanlı OriginOS 6’yı 30’dan fazla modele ulaştıracak
19 Eylül 2025Vivo V60 Lite 4G’nin özellikleri netleşiyor
17 Eylül 2025Vivo V60e’nin tasarımı ortaya çıktı, özellikleri netleşiyor
01 Eylül 20255G ihalesi 16 Ekim 2025’te yapılacak
Diğer vivo Telefonları
vivo
vivo Y600 Pro
- 6.83 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7300e
- 8 GB / 12 GB LPDDR5 RAM
- 10200 mAh (Si/C Li-Ion, yarı-katı hal) mAh
- 50 MP, f/1.8, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500 Pro
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 7400
- 12GB RAM
- 7000 mAh
- 200MP f/1.69 OIS (Samsung ISOCELL HP5)
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y500
- 6.77" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
vivo
vivo Y400 5G
- 6.67" ekran
- Snapdragon 4 Gen 2
- 8GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.79 OIS (Sony IMX852)
Fiyat belirtilmemiş

