📱
POCO
POCO F4 GT
📺
Ekran
6.67"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8 Gen 1
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
4700 mAh
⚡
Şarj
120WW
📷
Ana Kamera
64MP f/1.9 OIS
🤖
OS
Android 12 (MIUI 12.5)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | POCO |
| Model | F4 GT |
| Çıkış Tarihi | Nisan 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Stealth Black, Ninja Black, Knight Silver, Cyber Yellow |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.7 |
| Yükseklik (mm) | 162.5 |
| Kalınlık (mm) | 8.5 |
| Ağırlık (g) | 210 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.67 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 395 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 800 |
| HDR Desteği | HDR10+ / Dolby Vision |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8 Gen 1 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.0 GHz X2 + 3x2.5 GHz A710 + 4x1.8 GHz A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 64MP f/1.9 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° |
| Telefoto Kamera | 2MP f/2.4 makro |
| Ön Kamera | 20MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 8K@24fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 120W şarj / PopUp tetikleyiciler |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4700 |
| Kablolu Şarj (W) | 120W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.1 Gen 1 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 12 (MIUI 12.5) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | MIUI AI |
📰 POCO F4 GT Haberleri
28 Mart 202520.000-30.000 TL aralığında alınabilecek 5 Android telefon önerisi (Mart 2025)
15 Ocak 2025POCO X7 Pro ve Iron Man versiyonu için Hepsiburada'da 1.500 TL sepet indirimi fırsatı
23 Kasım 2024Xiaomi Türkiye, Android 15 tabanlı HyperOS 2 güncellemesi alacak cihazları açıkladı
15 Kasım 2024Xiaomi, HyperOS 2'nin küresel güncelleme takvimini açıkladı
29 Mart 2024Poco F6 sınıfının üstünde şarj hızı desteğiyle gelecek
Diğer POCO Telefonları
POCO
POCO X8 Pro
- 6.67" ekran
- Snapdragon 8s Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.59 OIS
Fiyat belirtilmemiş
POCO
POCO F8 Ultra
- 6.67" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.6 OIS
Fiyat belirtilmemiş
POCO
POCO F8 Pro
- 6.59" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 6210 mAh
- 50MP f/1.6 OIS
Fiyat belirtilmemiş
POCO
POCO F7 Ultra
- 6.67" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 5300 mAh
- 50MP f/1.6 OIS
Fiyat belirtilmemiş
