📱
OPPO
OPPO Reno13 Pro
📺
Ekran
6.83"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 8350
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB / 1TB
🔋
Pil
5800 mAh
⚡
Şarj
80W (SUPERVOOC)W
📷
Ana Kamera
50MP f/1.8 OIS
🤖
OS
Android 15 (ColorOS 15)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | OPPO |
| Model | Reno13 Pro |
| Çıkış Tarihi | Kasım 2024 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Luminous Blue, Mocha Brown, Ice Cold White |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 74.9 |
| Yükseklik (mm) | 162.3 |
| Kalınlık (mm) | 7.6 |
| Ağırlık (g) | 195 |
| Malzeme | Gorilla Glass 7i ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP69 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.83 |
| Panel Tipi | LTPO AMOLED |
| Çözünürlük | 1264 x 2780 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 446 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2100 |
| HDR Desteği | HDR10+ / Dolby Vision |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 7i |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 8350 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (4x3.35 GHz A715 + 4x2.2 GHz A510) |
| GPU | Mali-G615 MC6 |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB / 1TB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.8 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 112° |
| Telefoto Kamera | 50MP f/2.0 47mm 2x OIS |
| Ön Kamera | 50MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / AI Portrait / AI Erase / Hasselblad Renk |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5800 |
| Kablolu Şarj (W) | 80W (SUPERVOOC) |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 15 (ColorOS 15) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS / 4 yıl güvenlik |
| Yapay Zeka Özellikleri | ColorOS AI |
📰 OPPO Reno13 Pro Haberleri
03 Eylül 2025Şıklığıyla dikkat çeken, piliyle sınırları zorlayan: Oppo Reno14 F 5G İncelemesi
01 Eylül 20255G ihalesi 16 Ekim 2025’te yapılacak
21 Mart 2025Oppo F29 ve F29 Pro tanıtıldı: Güçlü donanım ve dayanıklılık bir arada
19 Mart 2025OPPO Reno13 Pro 5G modeli resmi olarak Türkiye’de satışa sunuldu
19 Mart 2025OPPO Reno 13 F Serisi Türkiye'de satışa sunuldu
Diğer OPPO Telefonları
OPPO
OPPO Find N6
- 8.12 inç (iç) / 6.62 inç (dış)" ekran
- Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- 12 GB / 16 GB LPDDR5X RAM
- 6000 mAh (Si/C Li-Ion) mAh
- 200 MP, f/1.8, OIS, Hasselblad
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A6 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5x 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 6GB / 8GB RAM
- 6000 mAh
- 8MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
OPPO
OPPO A5 Pro 5G
- 6.67" ekran
- MediaTek Dimensity 6300
- 8GB / 12GB RAM
- 5800 mAh
- 50MP f/1.8 OIS
Fiyat belirtilmemiş

