Huawei
Huawei P50 Pocket
📺
Ekran
6.9 (açık)"
⚡
İşlemci
Snapdragon 888 4G
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
4000 mAh
⚡
Şarj
40WW
📷
Ana Kamera
40MP f/1.8 OIS
🤖
OS
HarmonyOS 2.0 / EMUI 12
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Huawei |
| Model | P50 Pocket |
| Çıkış Tarihi | Aralık 2021 |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | White, Black, Premium Gold |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 75.5 |
| Yükseklik (mm) | 87.3 / 170.0 |
| Kalınlık (mm) | 7.2 / 15.2 |
| Ağırlık (g) | 190 |
| Malzeme | Kunlun Glass ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.9 (açık) |
| Panel Tipi | OLED |
| Çözünürlük | 1188 x 2790 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 442 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 450 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | Kunlun Glass |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 888 4G |
| Üretim Süreci (nm) | 5nm |
| CPU | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 + 3x2.42 GHz + 4x1.8 GHz) |
| GPU | Adreno 660 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Nano Memory |
Kamera
| Ana Kamera | 40MP f/1.8 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 13MP f/2.2 120° |
| Telefoto Kamera | 32MP f/1.8 (10x dijital) |
| Ön Kamera | 10.7MP f/2.2 geniş ön (kapak ekranı 32MP) |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | Leica / OIS / Katlanabilir |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4000 |
| Kablolu Şarj (W) | 40W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | HarmonyOS 2.0 / EMUI 12 |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Huawei AI Camera |
📰 Huawei P50 Pocket Haberleri
30 Temmuz 2024Huawei, Nova Flip katlanabilir telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor
19 Şubat 2024Huawei'den yeni katlanabilir telefon: Pocket 2 tanıtımı yakında
08 Nisan 2023Katlanabilir ekranlı Vivo X Flip resmi fotoğraflarda görüldü
23 Mart 2023Huawei P60 Serisi Çin'de tanıtıldı: Mobil kamera devi geri döndü!
14 Aralık 2022Vivo'nun yeni katlanabilir telefonu için işlemci iddiası
Diğer Huawei Telefonları
Huawei
Huawei Mate 80 Pro Max
- 6.9" ekran
- Kirin 9030 Pro
- 16GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.4-4.0 (değişken diyafram) OIS
Fiyat belirtilmemiş
Huawei
Huawei Mate 80 Pro
- 6.75" ekran
- Kirin 9030 Pro
- 12GB / 16GB RAM
- 5750 mAh
- 50MP f/1.4-4.0 (değişken diyafram) OIS
Fiyat belirtilmemiş
Huawei
Huawei Mate 70 Pro+
- 6.9" ekran
- Kirin 9020
- 16GB RAM
- 5200 mAh
- 50MP f/1.4-4.0 (değişken diyafram) OIS
Fiyat belirtilmemiş
Huawei
Huawei Mate 70 Pro
- 6.9" ekran
- Kirin 9020
- 12GB / 16GB RAM
- 5500 mAh
- 50MP f/1.4-4.0 (değişken diyafram) OIS
Fiyat belirtilmemiş
