Honor
Honor X7
📺
Ekran
6.74"
⚡
İşlemci
Snapdragon 680
🧠
RAM
4GB / 6GB RAM
💾
Depolama
128GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
22.5WW
📷
Ana Kamera
48MP f/1.8
🤖
OS
Android 11 (MagicUI 5.0)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Honor |
| Model | X7 |
| Çıkış Tarihi | Mart 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Midnight Black, Ocean Blue, Titanium Silver |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 77.0 |
| Yükseklik (mm) | 170.9 |
| Kalınlık (mm) | 8.3 |
| Ağırlık (g) | 206 |
| Malzeme | Plastik |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.74 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 720 x 1600 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 260 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 90Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 500 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 680 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (4x2.4 GHz A73 + 4x1.9 GHz A53) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 4GB / 6GB |
| Depolama | 128GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 48MP f/1.8 |
| Geniş Açı Kamera | 5MP f/2.2 ultrawide / 2MP f/2.4 makro / 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 8MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | Dört kamera |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 22.5W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 11 (MagicUI 5.0) |
| Güncelleme Süresi | 1 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Honor X7 Haberleri
18 Mayıs 2026Katlanabilir telefon dünyasının yeni standardı mı? Oppo Find N6 İncelemesi
12 Mayıs 2026Android Show 2026 etkinliğinde duyurulan tüm yenilikler
03 Nisan 2026Honor’dan çifte duyuru: X70 Refresh ve Watch X5i sahnede
02 Nisan 2026A101 2 Nisan 2026 elektronik kataloğuna iPhone 17 serisi damga vurdu
30 Mart 2026Honor X80i sahneye çıkıyor: Büyük pil, ince tasarım
Diğer Honor Telefonları
Honor
Honor 600e
- 6.6 inç" ekran
- MediaTek Dimensity 7100 Elite
- 8 GB LPDDR4X RAM
- 6520 mAh mAh
- 108 MP, f/1.75, PDAF
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor Play 80 Plus
- 6.61 inç" ekran
- Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4
- 6 GB / 8 GB RAM
- 7500 mAh mAh
- 13 MP, f/1.8
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600 Pro
- 6.57" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
Honor
Honor 600
- 6.57" ekran
- Snapdragon 7 Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 7000 (global) / 6400 (EU) mAh
- 200MP f/1.9 OIS (1/1.4" PDAF)
Fiyat belirtilmemiş
