Apple
Apple iPhone 12 Pro Max
📺
Ekran
6.7"
⚡
İşlemci
Apple A14 Bionic
🧠
RAM
6GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB / 512GB
🔋
Pil
3687 mAh
⚡
Şarj
20WW
📷
Ana Kamera
12MP f/1.6 26mm sensor-shift OIS
🤖
OS
iOS 14 (güncel: iOS 26)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Apple |
| Model | iPhone 12 Pro Max |
| Çıkış Tarihi | Kasım 2020 |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Gümüş, Uzay Grisi, Altın, Pasifik Mavisi |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 78.1 |
| Yükseklik (mm) | 160.8 |
| Kalınlık (mm) | 7.4 |
| Ağırlık (g) | 226 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik çerçeve / cam ön ve arka |
| Su/Toz Direnci | IP68 (6m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.7 |
| Panel Tipi | Super Retina XDR OLED |
| Çözünürlük | 1284 x 2778 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 458 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 625 |
| HDR Desteği | HDR10 / Dolby Vision |
| Ekran Koruma | Ceramic Shield |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Apple A14 Bionic |
| Üretim Süreci (nm) | 5nm |
| CPU | Hexa-core (2x3.1 GHz + 4x1.8 GHz) |
| GPU | Apple GPU (4-core) |
| RAM | 6GB |
| Depolama | 128GB / 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 12MP f/1.6 26mm sensor-shift OIS |
| Geniş Açı Kamera | 12MP f/2.4 13mm 120° |
| Telefoto Kamera | 12MP f/2.2 65mm 2.5x optik zoom |
| Ön Kamera | 12MP f/2.2 23mm |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@240fps |
| Kamera Özellikleri | Sensor-shift OIS / LiDAR / Night Mode / ProRAW / Dolby Vision HDR kaydı |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 3687 |
| Kablolu Şarj (W) | 20W |
| Kablosuz Şarj (W) | 15W (MagSafe) / 7.5W (Qi) |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | Hayır |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
| USB | Lightning USB 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | iOS 14 (güncel: iOS 26) |
| Güncelleme Süresi | 5 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Siri |
📰 Apple iPhone 12 Pro Max Haberleri
04 Mayıs 2026Sporu eğlenceye dönüştüren saat: Huawei Watch Fit 5 Pro İncelemesi
28 Nisan 2026iPhone Ultra ve MacBook Ultra için yeni detaylar ortaya çıktı
24 Nisan 2026iPhone 18 Pro serisinin ve iPhone Ultra'nın maketleri ortaya çıktı
20 Nisan 2026Apple iPhone 18’de kırpmaya gidip 18e farkını azaltabilir
20 Nisan 2026Apple ürünlerine 2.000 TL'ye varan kupon: iPhone 17, Watch Series 11 ve AirPods Pro 3 listede
Diğer Apple Telefonları
Apple
Apple iPhone 16 Pro Max
- 6.9" ekran
- Apple A18 Pro
- 8GB RAM
- 4685 mAh
- 48MP f/1.78 24mm sensor-shift OIS
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple iPhone 16 Pro
- 6.3" ekran
- Apple A18 Pro
- 8GB RAM
- 3582 mAh
- 48MP f/1.78 24mm sensor-shift OIS
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple iPhone 16 Plus
- 6.7" ekran
- Apple A18
- 8GB RAM
- 4674 mAh
- 48MP f/1.6 26mm sensor-shift OIS
Fiyat belirtilmemiş
Apple
Apple iPhone 16
- 6.1" ekran
- Apple A18
- 8GB RAM
- 3561 mAh
- 48MP f/1.6 26mm sensor-shift OIS
Fiyat belirtilmemiş

