📱
Xiaomi
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
📺
Ekran
9.7"
⚡
İşlemci
Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2
🧠
RAM
4 GB RAM
💾
Depolama
64 GB, 128 GB
🔋
Pil
7600 mAh
⚡
Şarj
18WW
🤖
OS
Android 16
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Xiaomi |
| Model | Redmi Pad 2 9.7 |
| Çıkış Tarihi | 2026-04-28 |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Grafit Gri, Gümüş |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 148 |
| Yükseklik (mm) | 226.5 |
| Kalınlık (mm) | 7.4 |
| Ağırlık (g) | 406 |
| Malzeme | Cam ön, alüminyum arka ve çerçeve |
| Su/Toz Direnci | Toz ve sıçramaya karşı dayanıklı |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 9.7 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 1280x2560 |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 268 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120 |
| Maks. Parlaklık (nit) | 600 |
| HDR Desteği | Yok |
| Ekran Koruma | Yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Üretim Süreci (nm) | 6 |
| CPU | Octa-core (4x2.9 GHz Cortex-A73 + 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 4 GB |
| Depolama | 64 GB, 128 GB |
| Hafıza Kartı | microSDXC (2 TB'a kadar) |
Kamera
| Arka Kamera | 8 MP |
| Ön Kamera | 5 MP |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 7600 |
| Kablolu Şarj (W) | 18W |
| Kablosuz Şarj (W) | Yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | Evet |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yok |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | 3.5 mm |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 16 |
| Yapay Zeka Özellikleri | Evet |
Aksesuar Desteği
| Stylus / Kalem | Yok |
| Klavye Kılıf | Yok |
📰 Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 Haberleri
21 Mayıs 2026Poco Pad C1 sessizce ortaya çıktı ve tanıdık detaylar taşıyor
20 Haziran 2022Samsung Galaxy S22+ 5G modelinde dikkate değer Amazon indirimi
15 Aralık 2019Hafta sonu fırsatları: 6. nesil iPad büyük indirimle satışta
Diğer Xiaomi Tabletları
Xiaomi
Xiaomi Pad 7 Ultra
- 11.2" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 8200 mAh
- 13MP f/2.2
Fiyat belirtilmemiş
Xiaomi
Xiaomi Pad 7
- 11.2" ekran
- Snapdragon 7+ Gen 3
- 8GB / 12GB RAM
- 8850 mAh
- 13MP f/2.2
Fiyat belirtilmemiş
Xiaomi
Xiaomi Pad 6 Pro
- 11.0" ekran
- Snapdragon 8+ Gen 1
- 8GB / 12GB RAM
- 8600 mAh
- 50MP f/1.9
Fiyat belirtilmemiş
Xiaomi
Xiaomi Pad 6
- 11.0" ekran
- Snapdragon 870
- 6GB / 8GB RAM
- 8840 mAh
- 13MP f/2.2
Fiyat belirtilmemiş

