📱
Xiaomi
Xiaomi Pad 6 Pro
📺
Ekran
11.0"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8+ Gen 1
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB / 512GB
🔋
Pil
8600 mAh
⚡
Şarj
67WW
🤖
OS
Android 13 (HyperOS)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Xiaomi |
| Model | Pad 6 Pro |
| Çıkış Tarihi | Nisan 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Beyaz, Mavi |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 165.2 |
| Yükseklik (mm) | 253.0 |
| Kalınlık (mm) | 6.5 |
| Ağırlık (g) | 490 |
| Malzeme | Gorilla Glass 3 ön / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 11.0 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 1600 x 2560 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 274 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 144Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 800 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 3 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.2 GHz X2 + 3x2.75 GHz A710 + 4x2.0 GHz A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 128GB / 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | 50MP f/1.9 |
| Ön Kamera | 8MP f/2.2 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 8600 |
| Kablolu Şarj (W) | 67W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (HyperOS) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Xiaomi Pad 6 Pro Haberleri
11 Mayıs 2026Ekran mı, kağıt mı? TCL NXTPAPER 14 İncelemesi
14 Nisan 2026Redmi K90 Max sahneye çıkmadan gücünü gösterdi
13 Nisan 2026Redmi K90 Max'in tanıtım tarihi için resmi açıklama geldi
08 Nisan 2026Redmi K90 Max ve K Pad 2 birlikte geliyor: İlk bilgiler paylaşıldı
02 Nisan 2026A101 2 Nisan 2026 elektronik kataloğuna iPhone 17 serisi damga vurdu
Diğer Xiaomi Tabletları
Xiaomi
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
- 9.7" ekran
- Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2
- 4 GB RAM
- 7600 mAh
- 8 MP
Fiyat belirtilmemiş
Xiaomi
Xiaomi Pad 7 Ultra
- 11.2" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 8200 mAh
- 13MP f/2.2
Fiyat belirtilmemiş
Xiaomi
Xiaomi Pad 7
- 11.2" ekran
- Snapdragon 7+ Gen 3
- 8GB / 12GB RAM
- 8850 mAh
- 13MP f/2.2
Fiyat belirtilmemiş
Xiaomi
Xiaomi Pad 6
- 11.0" ekran
- Snapdragon 870
- 6GB / 8GB RAM
- 8840 mAh
- 13MP f/2.2
Fiyat belirtilmemiş

